-
Drgania na D podczas postoju w A4 B9
Cześć,poradziłeś sobie z objawami?
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
ml0dy nie bałeś się kupić radia bez homologacji? Mam takie samo radyjko i polecam, przy kontrolach drogowych nigdy niemiałem problemu z homologacją nikt tego niesprawdza:) pozdrawiam
-
[B5 1Z] delikatne drgania kierownicy
Witam, i owaszą rade pytam moja kierownica delikatnie wibruje(drży) na postoju byłem u mechanika i poduszki pod silnikiem są ok,gdy dodam troszke gazu moment ustępuje !!!RATUJCIE!!! w was tylko nadzieja:(
-
Jakie radio CD z tych nieoryginalnych ????
Na dniach kupiłem SONY GT 516 (srebrne) i uważam to za dobry zakup cena 565 zł na giełdzie w Mysłowicach polecam
-
[ALL B5] Korbka do szyberdachu
Tylko niezdejme szkła dopóki, nieotworze szyberdachu.Chyba że o czyms niewiem:( w warsztacie powiedzieli że niby mam linki pourywane:( chętnie kupie tanio szyber bez silniczka albo same bebechy.Za pezełożenie krzykneli mi 200zł niewiem czy to jest dużo za ta usługo może miał ktos podobny problem?? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Korbka do szyberdachu
Właśnie kupiłem autko, bez korbki i mam problem:( okazało się że silniczek był odpięty teraz mam takie objawy jakby jedna strona chciała się odsunąć a drugą coś blokuje
-
[ALL B5] Korbka do szyberdachu
Hejka Panowie,potrzebowałbym info gdzie mozna kupić korbke od szyberdachu,ew może ma ktoś do pozyczenia z okolic Dabrowy Górniczej.Muszę go rozruszać silniczek chodzi a szyber ani drgnie. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM~!!!Mam na imię Bartosz jestem z Dąbrowy Górniczej, zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 AVANT z 1997 1.9 TDI 110km POZDRAWIAM
e-bartosz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta