Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vito_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vito_

  1. to szkolenie jest do południa więc nie będzie kolidować ze spotem...
  2. Co do szkolenia, to już mówię Mamy do wyboru termin 21 lub 28 luty Potrzebuje imiona i nazwiska osób które przyjadą i wtedy wysyłam maila z podaniem grupy całej, lub możemy każdy zgłosić się osobno, wtedy w razie jak ktoś nawali to odpowiada za sibie. Cena 30zł tak jak było, płatne w dniu imprezy przy wjeździe na tor:) Ja proponowowałbym 21 luty do 28 nie wiadomo czy się śnieg utrzyma. Wracając do żarnika to ORI potrzebny...
  3. No to chyba po sesji :gwizdanie: Ale nie ma co zapeszać ostatnie wyniki w poniedziałek... Gdyby nie pogoda to bym coś przy aucie pogrzebał... a tak niebardzo... ps. Ma ktoś może dojście do xenonów po dobrych cenach??
  4. Apropos srebrnej PSE to na pewno nie ja, ja mam zwykłe PO :gwizdanie: Dobra uciekam do nauki, jutro ostatni egzam, potem jeszcze tylko jedna maluśka popraweczka i wolne
  5. Słuchajcie ktoś miał mi się zapytać o cene wymiany sprzęgła na spocie gadaliśmy, i zapomniałem kto... a priva żadnego nie dostałem... Chyba że ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie za dobre pieniążki wymienią sprzęgło w QUATTRO ?
  6. porankiem ehh trzeba usiąść nad notatkami, egzamin w wtorek sam się nie zda...
  7. lagadula wpadaj, chętnie posłuchamy jak gada V8
  8. Są młodsi rako także ze spokojem A tak wogóle to powitać od rana wszystkich
  9. szybkie pytanie jakie żarówki zenon były w A4 przed liftem? Bo mi zdechła paskuda
  10. 1400kg B8 TFSI no proszę Myślałem, że troszku więcej będzie ważyć... Może kiedyś będzie okazja... ale i tak w porównaniu do poprzedniej 200 konnej TFSI ta nowa 211 jest o niebo lepsza:) kumpel ma w pasku tego 200 kucy to po 80tys km wytarły się wałki rozrządu
  11. ojj już się poprawiam.... byłem ambitny czytałem te wasze wczorajsze wypociny właśnie... Tymczasem korzystając z pięknej pogody lecę wozidło pucować
  12. ło ludziska ale żeście wczoraj się rozpisali Normalnie wymiękłem przy czytaniu i chyba z 10 stron ominałem wracając do mojej eSy mam najlżejszą możliwą wersje, czyli taką jak szukałem bez szybra, grzanych tyłków esp i innych luksusów :gwizdanie: łaczenie 1510 kg a Nm po chipie powinno być więcej jak u kuredu więc mogłoby być ciekawie mimo wszystko...
  13. a spalanie się zwiększyło ? i jak sprawa tego toru? to w tą sobotę? spalanie od 5,5l w górę obecnie:) jak ja latam nim to po trasie w okolicy 6,5-7 pali a lekko nie ma ze mną :> miasto 7-8 tak normalnie. wracając do kuredu to szkoda, że już tu nie mieszka:( była okazja się ustawić na 1 spocie co byłem pod M1 bo kojarzy mi się, że wtedy był i on... ale to bym dostał bo auto miałem totalnie nieogarniete i mocy nie trzymało idealnie...
  14. Tak już któryś raz czytam jakie to kuredu ma szybkie afto... Zobaczymy jak mój gazociąg sobie z nim poradzi :gwizdanie: ale to na wiosne jak trakcja wróci i sprzęgiełko zmienie Co do 1.9TDI polecam virusa, ojciec ma w A6 dłubnięte na 170/380 i 2.5 nie dają rady spod świateł 4 rok lata na virusie i zero jakiś niepokojących objawów. Spalanie raczej też w normie się trzyma... Ps. ile waży ta B8 kuredu ?
  15. Jak masz dojścia do 18stek za 1000 z oponami np takie jak masz u siebie w podpisie to ja poprosze mogą być nawet mega podrapane :>
  16. Ja o mało co się nie zakopałem na parkingu Polibudy dziś... letnie opony nie pomagały ale QUATTRO uratowało sytuacje
  17. Utworzyłem temacik odnośnie tego wyjazdu na tor także zgłaszać się w podpisie link
  18. zagłosowałem na 21.02 , za 2 tyg może mnie nie być w Poznaniu... No nic trzeba się brać do roboty SESJA sama się nie zaliczy
  19. Na spocie padły propozycje gokartów... Ale tak sobie podumałem i chciałbym zaprezentować taki mały fajny pomysł Automobilklub w czasie zimy organizuje szkolenia jazdy po śniegu... Kupa zabawy przy tym a koszta niewielkie bo 30zł od samochodu - czyli taniej niż gokarty Możemy sobie wybrać dowoln termin i pojechać tylko jako A4 klub, szkolenie we własnej grupie jest od min 10 aut myśle że byśmy tyle uzbierali. Można się przy tym fajnie pobawić a i nauczyć kontroli nad autem więcej info tutaj: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2010/20100131cwiczenia/index.html fotki kolegi z dzisiejszego szkolenia:
  20. Ok to do zobaczenia w takim razie :>
  21. Doberek Troszeczkę się zniszczony obudziłem dziś... i okazało sie, że moje okulary pokonała grawitacja i się stłukły Na spota jednak postaram się dotrzeć choc pewnie po meczyku dopiero... Będą jeszcze ludziska o 17stej ?
  22. Ja bym też poprosił o kontakty w razie czego, żebym mógł zadzwonić
  23. znów troszkę napadało w nocy...
  24. ja też, dobranoc wszystkim
  25. No właśnie u mnie też co wróży spore koszta zmieniać na 1.9 TDI Ociec ma 1.9 ale toto nie jedzie wcale i dźwięk wydaje okrutnie rechoczący :gwizdanie: Ps. Dobranoc Azunia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.