Treść opublikowana przez Vito_
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Gratulacje wczorajszego czasu na 1/4 ET 13,031s Szybkie masz to pudło Moja B5 nie ma szans
-
civic na upalanie po OESach
Naklejek na drzwiach nie widać, za dobrze ale są tam: brembo, castorama, obi, tesco Na prostej jak na 1.5 jest naprawde żwawe, skromnie mówiąc szybsze od golfa V gti Edit 25.10.2010 Auto było wczoraj na 1/4 mili i wykręciło czas 15.348s
-
civic na upalanie po OESach
Z racji tego, iż serwisowanie S4 jest delikatnie mówiąc nie tanie, a kręci mnie upalanie po amatorskich zawodach wpadłem na pomysł zakupu jakiegoś taniego odkurzacza, który gwarantowałby sporo adrenalinki. Chciałem zaprezentować swojego Edwarda, jest to już moja 5 Hondzina w karierze i ciągle z sentymentem do Hondy wracam. MODEL:ED6 1991rok USDM SILNIK: D15b1 seryjnie 70 kuni, ssak D16Z3, przepustnica H22, ostry wałek + regulowane koło, 4-2-1 nierdzewka i 2" do końca, komp P28 z dwoma mapami UKŁAD DOLOTOWY: Stożek na rurce z H22 UKŁAD WYDECHOWY: 2" nierdzewka + WM końcowy, przelotówka AVG ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: P28 UKłAD NAPĘDOWY: skrzynia hybryda FD. 4.4 3,4 bieg crx + długi 5 bieg, lekki zamach 4.4kg by otoczak ZAWIESZENIE:Seria + 3 ropórki górna przód i tył i dolna tył, stabilizator przód UKLAD HAMULCOWY:Seria BODY-KIT: wielka flaga Japoni na cały dach :shock: ŚRODEK: kubeł, deska z wersji EU CAR-AUDIO: brak MOC: poprawimy dolot i bedzie nowy wykres PLANY-NAJBLIŻSZE: - 4 stalówki - heble przód 262mm - stabilizator tył - utwardzenie bez obniżania zawiasu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem za M1, jako, że mam jakieś 10 razy bliżej, pozatym zawsze można usiąść w ciepłym maku i ogrzać tyłek Tym bardziej, że oficjalnie pisze franowo, jak ktoś ze 2 dni nie był na forum, i przyjedzie i nikogo nie zastanie to będzie lipa...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Relacja na TV4, na platformie N kanał nr 8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spocik w niedziele widzę, łe no to wlecę, może nawet aparat przytacham co by jakieś foto porobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dla takich pasów chyba warto się pomęczyć z montażem co? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek Jestem na etapie montowania pasów 4 pkt, ktoś może ogarniał? z tyłu pod kanapą znalazłem pkt montażowe, mam natomiast problem z przodu, nie bardzo jest gdzie to zamocować do fotela
-
[B5 AGB] Niepełne doładowanie
W drodze rano na zawody nagle wywaliło mi błąd i przestała dmuchać jedna turbina ( na zegarze 0.4 bar ) zgasiłem silnik i włączyłem od nowa, druga turbina dmucha ale zamiast tego co było zawsze czyli 1.3 w peaku i 1.1 na stałe, dolatuje do 0,8 i się zatrzymuje, auto wyraźnie nie jedzie. Dodatkowo po przełączeniu na benzyne wali gazem wyraźnie w kabinie gdy auto stoi z odpalonym silnikiem. Po podpięciu do kompa wyskoczył błąd przeładowania, skasowałem auto dalej nie jeździ i dmucha 0,8. Następnego dnia nagle mu się wieczorem odmieniło nagle zaczal dmuchac 1.0 a chwile później już prawidłowo 1.3 peak 1.1 stałe... jutro pewno znów będzie miał focha i 0.8;] Jakieś pomysły? N75 do czyszczenia, trójnik puszcza czy moze turbo się kończy?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No to i ja się pojawie 11.09 na 1/4 mam nadzieje ze nie obrazisz sie jak wystartujemy razem w parze bardzo ciekaw jestem konfrontacji B5 po programie vs stockowe B8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek po wakacjach Pogoda tutaj nie rozpieszcza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byłem przed chwilą, ale już nikogo nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się zapisałem do startu w klasie street AWD Zobaczymy jak będzie Byle tylko mechanik oddał mi dziś auto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.sss.org.pl/event.php?view=270610 ktoś się wybiera w weekend?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Współczucia, ale na idiotów nie poradzisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No meczyk dobry, szkoda że sędzie uznał bramke na 2:0 bo mogło być ciekawiej... Zamieszanie na końcu też było zbędne ps. wie ktoś ile płynu hamulcowego wchodzi do B5tki? I co tam lać? coś takiego http://www.allegro.pl/item1075109783_plyn_hamulcowy_vw_skoda_audi_seat_org_1l.html ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakby ktoś szukał avusów ori z S4 to chyba będę się pozbywał niedługo, a że nie chce mi się wysyłać wolałbym na miejscu je opchnąć Jak ktoś zainteresowany na PW zapraszam A skrzynie rozbierają po raz 2 po tym jak ją źle złożyli, więc nadal nie wiadomo na kiedy auto będzie ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eSa wyjechała, bo miała być na niedziele na zawody, ale kto inny składał skrzynie i kto inny ją wsadzał... w efekcie "uj" który ją składał 2,5 miesiąca zrobił to niewłaściwie, i mam na stałe spięty 6 bieg więc auto nie nadaje się do niczego ;( ;( ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek po weekendzie. Ci co nie byli nad morzem niech żałują, pogoda była malinowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OD jutra ładną pogode zapowiadają nad morzem Ja startuje za godzinkę, gdyby się ktoś na spontanie zdecydował na wypad nad morze to zapraszam do Rewala, mamy jeszcze jakieś wolne miejsca u nas w pensjonacie ( D.G. FART ), najlepiej do mnie przezdzwonic jak się ma sytuacja 609145500. ps. Pepin będzie w pobliżu i ma wpaść na chwilę z wizytą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakiś kuźwa "jeździec" obrysał mi dziś A6 jak parkowałem na polibudzie Jak niefart to w hurtowych ilościach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota wszystkim Oby do następnego, a na karty wpadne, ale pewno tylko kibicować, po tym jak mnie mechanik wykasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ponawiam pytanie czy ktoś kto miałby możliwość i był w posiadaniu takiego urządzonka do pomiaru grubości lakieru, mógłby na spota to urządzonko przytargac?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety nie ;( ale przykulam się jutro ojca audiczką...Ale chyba w przyszłym tygodniu wyjedzie już ostatecznie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam pytanie, bo wiem, że ktoś miał miernik lakieru... Dałoby radę mi sprawdzić A6 ojca jak nią przyjade w niedzielę?