Treść opublikowana przez Vito_
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek eSa dopiero wyjedzie przyszły tydzień Ale postaram się w niedziele dojechać ojca wozidłem;] a tak przy okazji nie chce ktoś ładnej A6 ? albo może kogoś znajomy szuka? Bo musimy się pozbyć... http://allegro.pl/item1059445666_audi_a6_perfekcyjny_stan_niski_przebieg_poznan.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W sobote byłem w Ścinawie i już wtedy wyglądało tam nieciekawie z wodą... Lasy wokół Ścinawy stały zalane wodą na kilkanaście cm Strach pomyśleć jak wygląda dziś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek, może tu ktoś mi powie, bo rozbieram skrzynie z AWX-a FWD, tą strone obudowy od silnika zdjąłem, a ta 2 nie chce wyleźć, to dekło z dołu wytargałem i teraz mi się zdaje że mam nakrętke na wałku od spodu na klucz Spline M16 i jak ją odkręce to już wyjedzie mi wszystko? Musze z niej wytargać zębatke 2 biegu, żebym mógł w końcu swojego poskładać i wyjechać po ponad 2 miesiącach
-
[ALL B6] Rozbiórka skrzyni biegów
Jestem w trakcie rozbiórki skrzyni od 1.9 TDI 6 biegówki FWD, dokładnie model FRK. Udało mi się zdjąć 1 część obudowy ( ta mocowana do bloku silnika ) , natomiast z 2 częścią mam straszne problemy:/ Na pewno jest na to jakiś tajny patent niestety mi nieznany:/ pomoże ktoś? chodzi o tą mniejszą część na rysunku z lewej strony edit: Dobra z tyłu wytargałem tą zaślepkę i teraz dobrze kombinuje iż potrzeba mi klucza typu Spline M16 do odkrecenia chyba nakrętki na wałku od spodu? i wtedy wyjdzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry, tak jak Pepin pisać, na torze byłem, ale niestety ciągle bez audiczki... mechanik lekko niedomaga przy składania, no ale jestem dobrej myśli Na spota nie wiem czy dotre, zależy jak będzie z dostępnością wozu jakiegoś w domku...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.moto.allegro.pl/item1032621847_20_cali_audi_5x112_a8_s_line_sline_225_30_r20.html POZAMIATANE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem za 16stym, może poskładać się uda, pozatym może już pogoda będzie taka akurat na spota pod M1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurka okazało się, że nie doliczyli i nie przysłali mi jednej części z dojczów :/ Zamówiłem, właśnie z UK Royal mailem mam nadzieje, że zdąrzy przyjść i się wyrobie z poskładaniem... Pepin startujesz tym razem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek dawno mnie tu nie było, ale są pozytywne nowinki Części do skrzyni mają dziś do mnie dotrzeć, więc kilka dni składania auta i na 15 maja musi wyjechać. Stąd też pytanie kto się wybiera na 1/4 teraz? www.zulicynator.pl , z jakiś wcześniejszych edycji pamiętam, że A4 B7 w 3.0 TDI na wirusie latało i to chyba nawet stąd:) Sama 1/4 nawet nie jest główną atrakcją, ale potem się zawsze cały tor w około objeżdżało :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja ciągle czekam na części, aż dotrą z dojczlandów, ale obiecuje, że jak mi tylko poskładają wynalazka, to się pojawie na spocie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba, że jakiś Macdonald? Wsumie i tak bez auta jestem, po tym jak skrzynia się sypła...
-
[B5 ADR] Jak wyciągnąć tłoczek hamulcowy?
Wykręciłem cały odpowietrznik i nadal nie chce wejsc nawet o milimetr:/ wkrecam i wciskam jednoczesnie tyle ile mam sił;] edit: już ogarnięte... trzeba było wciskać i kręcić naraz bo wyszło z gwintu na końcu już wystarczło tylko kręcić wszystko dało rade zrobić na aucie
-
[B5 ADR] Jak wyciągnąć tłoczek hamulcowy?
tą gumkę na tłoczku w zacisk polecam wciskać kartą kredytową jakąś starą Ale mam inny problem... mianowicie jak wcisnac/wkrecic tłoczek na podłaczonych przewodach hamulcowych?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak sama z siebie sie rozsypala? No troszkę jej pomogłem Testowałem po prostu zmiany po ostatnich modyfikacjach, gdzie zaczało mi dmuchać o 0,1bar więcej... i troszku za szybko bieg chciałem zmienić Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, skrzynia od początku igła nie była... W każdym razie mam prośbę, potrzebuje skan z Etki gdzie widnieje część o numerze 01E 311 239 L
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety wczoraj nie dotarłem na spota, gdyż udało mi się zmielić skrzynie w drobny mak w sobote wieczór ;( został wsteczny , 3,4,5,6 bieg... 1 i 2 nie idzie wbić za nic na świecie Więc nie wiem kiedy auto wyjedzie jakby ktoś miał dostęp do skrzyni S4 w dobrej cenie to poprosze na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podobno ma być dziś już 7 stopni a w sobote 14
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek wszystkim:) Pamiętam iż ktoś pracował z tutaj obecnych w sklepie komputerowym:) mógłby mi sprawdzić cenę Acer-a AS7738G-664G50M ? Albo czegoś w podobnej specyfikacji :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
9 miejsce nie ma tragedi, tym bardziej, że chyba na twardej mieszance leciał w Q3, zaskoczył mocno red bull :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek, miałem dziś lecieć na hamownie sprawdzić wynalazka, ale niestety najprędzej za tydzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dziś nie dałem rady, ale obiecuje się poprawić na następny raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry:) powiedzcie mi czy na podstawie logów z rechota ( 1.9 TDI ) mozna jakos sprawdzic czy auto jest z chipem? Madas podrzuć troche tej zapiekanki bo brzmi smakowicie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek Ja mam jutro poprawke jeszcze z II semestru wiec czasu nie za wiele na pogaduszki ; )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak naprawde nie mieli prawa dać kolesiowi mandatu na podstawie filmu gdyż licznik w samochodzie czy motocyklu nie jest homologowany jako urządzenia do kontrolowania prędkości pojazdu w celach nałożenia kar za jej przekroczenie:) nawet jak na niektóre fotoradary skończy się homologacja i jej nie przedłużą to mogą skoczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobelek oprócz Justysi panczenistki też się spisały na medal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adolfik już w domku z nowym sprzęgiełkiem Stare widać, że lekkiego życia nie miało bo aż się docisk sprzęgła pogiął o stanie łożyska oporowego nie wspomne... za godzinke Justysia biegnie :gwizdanie: Trzymać wszyscy ładnie kciuki