Treść opublikowana przez Vito_
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie u mnie też co wróży spore koszta Żeby na impreze iść to trzeba mieć jeszcze za co piwo kupić :gwizdanie: Narazie co innego zżera moje fundusze...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
arki wpadaj na spota to dwie eSy będą Ps. polatałem z VAG-iem trochę posprawdzałem temp i na VAGu jak jade spada do ok 69 A jak poczytałem jak należy się zabrać do tej wymiany termostatu w V6 to wcale ale to wcale mi się to nie uśmiecha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok dzięki za linki pobadam jutro fure :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczorkiem, tak kombinuje z tym swoim wozem i kombinuje i wychodzi mi, że to chyba nie termostat jednak Odpaliłem na klimatyzacji śledzenie kanału 51 i tam szybciutko dobija do 90 i trzyma ładnie, tylko wskaźnik w zegrach jakieś wartości dzikie wyświetla :/ A gdzie można na VAG-u sprawdzić temp? Mam programy VAG-COM i Polski VAG 4.9?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja zawsze po starcie daje ostro w palnik - szybciej nię nagrzewa Gaszę natychmiast po jeździe po co ma się paliwko marnować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dziś wolne :gwizdanie: tak cieplutko, że chyba wypadało by dziś ten termostat ogarnąć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeździcie na gokartach w Kinepolis? Jakie czasy kręcicie? Bo nie wiem czy sens z wami startować na wiosne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wozidło umyte :gwizdanie: teraz wstawiłem do garażu żeby się nie pobrudziło termostatem się zajme pewnie dopiero w sobotę... wracając do śniegu to bliżej tych 5cm jednak był jak wyszedłem na dwór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to ciekawe że Poznań zasypało Ja mieszkam za torami na franowie i tu spadły między 2-5cm śnieżku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas opady śnieżku minimalne były także lajcik... Czas się za chwile zbierać na uczelnie... audiczka zostaje w garażu, MPK czeka...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nad 7-ką sam się przez moment zastanawiałem BMW 5 też ok, jeździłem troche nowym X5 z 3.0d w automacie-malinka :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie pod domkiem stoi A6 C5 w kombiaku, szału nie ma jeśli chodzi o bagażnik, w C6 już lepiej to wygląda... Ale i tak bym wolał RS6 C5 od zwykłego C6 :gwizdanie: RS6 C6 to już zupełnie inna liga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas większe powiadasz... czyli co ja widze tu tylko S8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nie wiem co Wy tak tym śniegiem straszycie, u mnie nie pada :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze masz klapke z innego a4... niesądze bo mam wpisany fabryczny rozmiar ogumienia na tej samej klapce, a nie kojarze by inne wersje wychodziły na 17stkach...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawiązaując do tematu paliwka i tankowania, ja zwykle do eSy ładuje LPG by Bliska Jak mam po drodze to na shella, ale wielkiej różnicy nie czuć... I co ciekawe poliftowe eSy niby mają zalecane 98 a u mnie na klapce od paliwka 95/98 napisane... choć jak już tankuje benzynkę to staram sie 98 nalać Co do treningów na śniegu to ja pod M1 latałem tej zimy sporo, z quattro zabawa przednia, ale raz się mało nie zakopałem na tych moich letniakach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czujnik śmiga, zero błędów na VAG-u ale jeszcze termostat muszę wymienić... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry vario widziany swoim lexem o 12:40 koło Karlika :> Właśnie wymieniłem czujnik temp silnika, przy temp -12 nie należy to do najprzyjemniejszych rzeczy... zaraz lece z VAGiem kasować błęda i zobaczymy czy pomogło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banalne pytanie ale nie mam pewności... Czy czujnik temperatury silnik to inaczej czujnik temperatury cieczy chłodzącej? np taki: http://www.allegro.pl/item900538040_czujnik_temperatury_cieczy_audi_a4_a6_sharan_pgolf.html bądź taki: http://www.allegro.pl/item801330898_czujnik_temperatury_skoda_octavia_vw_golf_iv_audi.html Tak tak na spocie zawitam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No LPG dziś ogarnięte w końcu :gwizdanie: się okazało, że jeden wtrysk wymiękł, ale wjechał nowy i jest gites teraz Ps. w czwartek ma być lekka odwilż podobno to wtedy można się zabrać za pucowanie wozidła, choć do niedzieli pewnie już śladu nie będzie... Ktoś sie orientuje ile może kosztować czujnik temperatury silnika bo na allegro nie moge nic znaleźć... a VAG błąd wywala
-
CRX "del sol"
Nooo klasa Sam planowałem taki wieszak na tylną klape do swojej solki swego czasu :> Daj jakieś foto środka
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Jak na serie z virusem wydaje mi się że nie najgorzej lata EVO X poległo na 1/4 :gwizdanie: Co do LPG moja studencka kieszeń nie wyobraża sobie lania paliwka na codzień Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze, narazie jeszcze eSa idealna nie jest ale będę ją skutecznie doprowadzał do coraz lepszej kondycji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
HTP jest "klubem" którego możnaby uznać byłem współzałożycielem... Do pewnego czasu inicjatywa ta rozwijała się naprawdę fajnie, na chwile obecną klub żyje własnym życiem, dla jednych teraz jest lepiej dla innych lepiej było na początku :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry może i ja się pojawie na najbliższym spocie... orientuje się ktoś może czy do przedliftowej eSki podejdą tarcze tył od jakiejś zwykłej wersji? bo mam 245mm czyli wymiarami powinno podejść ale może są jakieś komplikacje? Narazie w aucie nie za wiele ogarnięte, czekam na wiosne, w między czasie nabyłem VAG-a także jak potrzeba mogę na spota zabrać
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Noooo kogo ja tu widzę Nawet swego czasu była okazja się na zlocie w Krakowie browarkiem stuknąć :> Po 2 Hondach padł wybór na S4 ale powrót do crx-a i tak planuje tym razem jedyna słuszna generacja czyli II, jako 2 auto na KJSy wybebeszone D16 :gwizdanie: Co do eSy to z nowości w najbliższym czasie wyleci short-shifter i wleci seryjny mechanizm zmiany biegów...