filter

Reputacja

1. filter

[B6 AMB] Problem z gazem

Dzięki za podpowiedź. Też myślałem , że to problem z wtryskami. Instalka jest na gwarancji więc jadę do gazowników.
  2. filter

[B6 AMB] Problem z gazem

Witam wszystkich klubowiczów. Założyłem do mojej A4 (1.8T - 170 KM) sekwencję BRC SQ 24, reduktor Genius. Problem polega na tym, że jak zgaszę silnik pracujący na gazie, a nie na benzynie, to przy ponownym uruchomieniu (na benzynie oczywiście) silnik nie pracuje na wszystkie cylindry, a VAG pokazuje wypadanie zapłonu ,tak jakby cewka była uszkodzona (wszystkie wymieniłem, świece również). Problemu nie ma kiedy 2 - 3 kilometry przed zgaszeniem silnika przełączę go na benzynę i na benzynie zgaszę. Dodam, że wtrakcie jazdy żadnego problemu z gazem nie ma. Czy ktoś miał podobny problem, a może ktoś wie co to może być ?
  3. Witam wszystkich klubowiczów Planuję wymianę rozrządu w A4 18T, silnik AMB - 170 koni. Czy ktoś wymieniał już rozrząd w takim silniku ? Jaki jest koszt?
  4. Mam ten sam problem. Niestety nie wiem jak przekodować.
  5. Witam wszystkich. Jestem użytkownikiem Audi A4 18T S-line 2004. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów