Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AEdek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. BarKeT -- i w końcu na co się zdecydowałeś?
  2. U Ciebie widać wyraźnie otwór kwadratowy w dachu gdzie jest zamontowany wzmacniacz antenowy, czyli nie ma tam już nakrętki mocującej. Może spróbuj lekko podgrzać jeśli masz taką nagrzewnicę na powietrze, albo puknij młotkiem z góry,tylko uważaj na lakier.
  3. Załączam foto mojej starej urwanej anteny. 1. wzmacniacz z kpl. mocowania,tj. podkładka gumowa uszczelniająca (montuje się ją wraz ze wzmazniaczem od spodu), nakładka gumowa uszczelniająca i nakrętka z osłoną gumową montowane od góry. U Ciebie jest już to zdemontowane,musisz wzmacniacz rozkiwać na boki, może jest dodatkowo sklejony jakimś uszczelniaczem silikonowym. 2. na foto 2 zaznaczyłem gdzie jest zapisany typ złącza.
  4. Wygląda na to, że tak. To jest ta sama antena tj. aktywna - taka jak tu: https://allegro.pl/oferta/antena-dachowa-audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-roka-vw-golf-7547689119 ale zwróć uwagę na złącze, czy jest takie samo tj, SNAP-ROKA, gdyż pewne modele mogły mieć różne złącza. Najlepiej przed zakupem zdemontuj swoją antenę i na złączu jest napisane.
  5. Kolego Subier - zlać porządnie płynem WD lub innym,odczekać i odkręcać,tylko uważać na lakier by nie uszkodzić,tam jest otwór prostokątny lub kwadratowy,tak że nakrętka musi się wykręcić aczkolwiek ciężko gdyż są to elementy aluminiowe i najpewniej utlenione. Jeśli nie pójdzie - to brzeszczot i i od góry pionowo przeciąć przez środek nakrętkę - i tak wszystko idzie do wymiany włącznie ze wzmacniaczem, gdyż to co się ułamało to jest część elementu wzmacniacza.
  6. Witam Kolegów: Mam dokładnie ten sam problem z anteną, poprostu odpadła od auta podczas mycia. W innych autach nigdy to się nie zdarza,myślę że to celowe działanie.Chcę założyć antenę taką: http://allegro.pl/antena-dachowa-audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-roka-snap-i6755825461.html - ale za cholerę nie mogę rozpiąć złącza ROKA by w miejsce obecnego wzmacniacza wpiąć nową antenę ze wzmacniaczem. Może Ktoś to przerabiał i doradzi. .
  7. Mój znajomy ma A4 B5 z silnikiem AJM - w zeszłym tygodniu miał dokładnie ten sam problem z wykrzyknikiem,ktoś doradził mu dolać do max.poziomu płyn hamulcowy.I to pomogło. ! znikł.
  8. Witam Wszystkich miłośników a4.Jestem z Lubomierza,mam na imię Edward. Posiadam od tygodnia a4,1,9 tdi, 110 KM.Wszystko o.k.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.