Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ghouscik

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ghouscik

  1. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie 7 a 8:) po waszym odjezdzie przyjechal jeszcze jeden kolega....do nastepnego...tym razem z ..kuflami prosim:D:D
  2. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    swieta racja...lepiej zajac sie tym co nas laczy a nie tym co nas dzieli... do zobaczenia:)
  3. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hugo co to znaczy nastawia przeciw temu forum?? Ja nie rozumiem czegos takiego...mozna nalezec do kilku klubow audi...ja sam naleze chyba do 3 i w niczym to nie przeszkadza ani mnie ani wodzom tych ze klubow. Tutaj chodzi o to zebysmy mogli spotkac sie wszyscy w jednym miejscu skoro jezdzimy tymi samymi modelami..a wchodzic sobie mozna nawet na kilka for...jedno nie ma nic wspolnego z drugim... Pozdrawiam.
  4. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja sie tam pojawie... tycobb o 20:30 - no to sie widzimy
  5. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hugo no to swietnie...w takim razie mamy blizniacze kluby tej samej marki i tego samego modelu...to juz wogule nie widze przeciwskazan zeby sie nie polaczyc...bo bez sensu robic 2 rozne spoty tego samego modelu...w koncu laczy nas pasja do tego samego autka i Psiku ma racje...ja mieszkam kolo M1 i mialbym tam blizej ale zeby odnalezc sie na tym parkingu nieraz trzeba troche po nim po jezdzic..zwlaszcza jesli ktos nie zna tego miejsca...a przy trasie jest sie bardziej widocznym
  6. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie jest obojetne gdzie sie spotykamy...wazne zeby bylo jedno miejsce gdzie sie A4 spotkaja a nie co chwila w innym miejscu i sie odnalezc nie mozna. Pozatym mozna wziasc przyklad z Lublina i spotkac sie tam wraz z VW.
  7. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja bardzo chetnie ale okreslmy jakies konkretne miejsce bo parking m1 jest dosc sporawy...proponowal bym okolice placyku manewrowego tam jest taki fajny zjazd zrobiony zboku ewentualnie pod stacja neste.
  8. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłem pod M1, bo mieszkam obok , ale nikogo nie zastałem, gdzie staliście :gwizdanie: ??
  9. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja rowniez dzieki za wczoraj..jak zwykle bylo wesolo:D... Przestancie z zachwalaniem fury Gugasa bo chlopak pomysli ze fajna bryke ma i bedzie zyl z blednym przekonaniem :evil: A powaznie...fajnie sie tym jezdzi...nawet na siedzeniu obok..
  10. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tez zawitam...a jak
  11. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe no to widze ze bylo ostro:)...zaluje ze nie byl;em ale spoko nadrobimy latem tak jak was czytam to az sie boje pomyslec co tam sie dzialo... ...
  12. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    noo zdiecia dotarly....Łodzka ekipa robi wrazenie hehehe:) gugi unizenie przed prezesem na kolanach hehehe
  13. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No spocik byl wesoly...i chwilowo zwatpilem czy na dobrego spota tarfilem bo tyle golfow stalo ... woncki ty z ta antenka to pieknie grales na rurach...sie usmialismy:) oby wiecej takich spotow
  14. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozpali sie ognicho...auta sie ustawi dookola pootwiera bagazniki zapusci muzyczke i imprezka jak talala :evil:
  15. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    seba a ty masz dobra pamiec...nic tylko z tego co pamietasz:P:P mialem jechac i zaluje ze nie pojade ale tak jak gugas skrobnal...firma przyzywa ...i wcale nie bede wam zalowal tej wody ognistej ...zeby potem nie bylo
  16. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    noo a pozostale 10% to moje kalendarzyki...albo ok nie bede taki 5% pozostale 5 zostawie innym ostatnio wepchnalem pare kalendarzy...ciekawe czy bedzi ejakis odzew
  17. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to ja tez sie zjawie obowiazkowo...mimo ze krola juz znam osobiscie ale przyda sie odswierzyc kontakty hehehe
  18. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak drugim autem byles jak cie widzialem w OOOO chyba ze masz dwie identyczne:) Weselna mowisz..to tuz obok mnie wlasciwie ulice obok;> mam nadzieje ze do Boscha nie jezdzisz na Telefoniczna?? ;>
  19. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja zobacze ...postaram sie wpasc ale w ten czwartek z czasem moze byc roznie wiec nie obiecuje... hehe gugas widzialem ze w moje rejony sie zapusciles ostatnio ;>
  20. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na pojezeirskiej przy włókniarzy jest dobry warsztacik od szybek ja tam przyciemnialem do B5 za 290 zl 5 szyb na kolor czarny (290 bo powiedzialem ze z netu jestem wtedy jest 5% rabatun normalnie kosztuje 310 chyba)
  21. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nooo i zaczal sie nowy rok pod nazwa szczura....szczury maja przechlapane:) a co do zlociku to bylo sympatiko..hehe i wesolo:)...historie samochodowo-alkocholowe w zakletym kregu
  22. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to do zobaczyska na spocie:D
  23. Ghouscik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam....ja rowniez dziekuje za zaposzenie i postaram sie do was zawitac...fajnie ze sie cos ruszylo z A4 :>
  24. te boczke kierunki masz biale zwykle czy cleary??
  25. wszystkie czesci mam bo mam rozbitka ze skasowanym tylem wiec czesci posiadam...rozchodzilo sie wlasnie o ta sciane grodziowa...i jej przerobki........no ale widze troche roboty jest..no ale...czego sie nie robi hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.