Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ghouscik

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ghouscik

  1. malinka normlanie
  2. piekna jest...i zgadzam sie z poprzednikami...fotele masz wyrabane w kosmos :eek:
  3. no ladniutka jest :twisted:
  4. piekna bestia....fajne felgi... wlasnie i czym ty ja myles bo polysk ma na wypasie
  5. no nie powiem calkiem ciekawe auteczko..no i to S przec numerkiem :twisted:
  6. nooo piekna jest....i wnetrze ciekawe...az milo taka smigac :twisted:
  7. no ladna ladna...srerna...ale osobiscie ciemne :twisted: :twisted:
  8. wiesz nie wiem jak to jest w wawie ale w lodzi np sa firmy ktore zajmuja sie wyciaganiem odszkodowan od firm ubezpieczeniowych praktycznie ze 100% skutecznoscia i ciebie zazwyczaj to nie kosztuje nic ...wplacasz jedynie zaliczke ktora potem ci oddaja po wywalczeniu kaski a sami swoje oplaty sciagaja tez z ubezpieczyciela...rozejzyj sie tam u ciebie powiini tez tacy byc. [ Dodano: 26-03-2007, 13:22 ] http://www.odszkodowanie.pl/?gclid=CMSejq6pkosCFQHolAodxC7zRA tu masz np taka firme ktora moze cos takiego zrobic...mam nadzieje ze nie lamie regulaminu wklejajac linka [ Dodano: 26-03-2007, 13:29 ] http://www.forum.apu.pl/viewforum.php?f=1 tu masz jakies forum dotyczace kwesti ubezpieczen i zwrotow mozesz poczytac sobie
  9. Ghouscik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ice...normalnie piekny obrazek....az milo patrzeec a pewnie jeszcze milej siedziec w tym sprzecie...zreszta mialem okazje...ale jedynie na parkingu :twisted:
  10. Ghouscik odpowiedział(a) na kaldziu temat w Audi A4 B5
    no wlasnie zapodaj focie jakas...sam chetnie zopbacze... czarne do czarnego nadadza takiego pazurka i agresywnosci(widzialem coprawda passata czarngo na czarnych soczewkach ...calkiem przyjemnie)..ale ciekaw jestem A4 jak wyglada.. z koleji chromy moga nadac blasku i elegancji ... wester zalezy ktora opcje wybieerasz :twisted:
  11. ooo i B6 w avanciku mi sie podobaja piekna maszynka fotele bajera i leniuszek pomiedzy wygodna sprawa :twisted:
  12. calkiem przyjemna .....felusie ladne.....szybki lekko przyopcic..lampeczki zmienic i bedzie bajera :twisted:
  13. piekna ta bestia :twisted: :twisted:
  14. piekna maszyna....tak niewiele zmian a jak potrafi odmienic wizerunek auta...jak dla mnie bomba teraz tylko koniki i gnac :twisted:
  15. pewnei i przywroci...tyle ze jedynym mozliwym zabiegiem jest wstawienie nowej dupci wiec nie wiem jak to dalej bedzie
  16. nooom ja do mojej tez naupychalem cala mase rur do klimatyzacji wielkich kolanek kratek i tym podobnych pierdolek...i bylo troche ciasno...ale linia bardziej mi w sedanie odpowiada....jak powiedzial 98igo avancik kojarzy sie z karawanem :twisted:
  17. no nie wiem...troche ciezkie to wszystko wraz z rowerkiem chyba jest :twisted:
  18. BMW = Bardzo Mnie Wqu.wia :twisted: piekna i stanowczo wygrywa nad BMW :twisted:
  19. szczerze to A4 w awancie mi sie nie podobaja ...stanowczo obstawiam za sedanem...ale za to A/S6 w avancie to czemu nie...poprostu A4 jest w awancie za waska i przez bagaznik wydaje sie byc za wysoka... :twisted:
  20. Ghouscik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    hehe no pieknie Ice... ale dobrze ze tak nisko latasz..bo jazda tego nazwac nei mozna :twisted:
  21. no co ty spawy sa mocniejsze od standartowej blachy :twisted: gorzej tylko jak bym bagaznik zaladowal a on by mi sie oderwal...ale jak by dobrze zrobili a mam dobrego mechanika... :twisted:
  22. nawet nei wiesz jak szkoda dzieki:)....swoja droga...korcilo mnie zaje......bardzo zeby jemu tez dupsko skopac ale nic by mi to nie dalo poza wyzyciem sie.... mialo to cos..i to jest najgorsze heh... co do cvzesci mozna wyciac tyl i wstawic nowy ...i taka mysl mi lazi po glowie czy by tak nei zrobic i jezdzic dalej
  23. no ladna ladna....dawna ja kupiles i ile cie kosztowla tak z ciekawosci...bo jestem w trakcie szukania takowej
  24. na retkini nie pamietam nazw ulic.Jak sie jedzie konstantynowska w strone konstantynowa jest po lewej chalda za nia w lewo i na koncu jest skrzyzowanie ja tam stalem a koles poninal ta prosta...nie mozna bylo mnei nei widziec!!!! swoja droga tez mi sie spodobaly :twisted:
  25. mnie tez sie podobala... a teraz szukam takiej samej ale 1,9 tdi najchetneij w quattro ale zobaczymy jak sie uda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.