Treść opublikowana przez Ghouscik
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
malinka normlanie
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
piekna jest...i zgadzam sie z poprzednikami...fotele masz wyrabane w kosmos :eek:
-
[B5 1.9 TDI 110KM] Moja A4
no ladniutka jest :twisted:
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
piekna bestia....fajne felgi... wlasnie i czym ty ja myles bo polysk ma na wypasie
-
Nudziło mi się w pracy dzisiaj
no nie powiem calkiem ciekawe auteczko..no i to S przec numerkiem :twisted:
-
(B5) AUDI A4 1.9 TDI
nooo piekna jest....i wnetrze ciekawe...az milo taka smigac :twisted:
-
[B5 1.9 TDI 90KM] 1998
no ladna ladna...srerna...ale osobiscie ciemne :twisted: :twisted:
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
wiesz nie wiem jak to jest w wawie ale w lodzi np sa firmy ktore zajmuja sie wyciaganiem odszkodowan od firm ubezpieczeniowych praktycznie ze 100% skutecznoscia i ciebie zazwyczaj to nie kosztuje nic ...wplacasz jedynie zaliczke ktora potem ci oddaja po wywalczeniu kaski a sami swoje oplaty sciagaja tez z ubezpieczyciela...rozejzyj sie tam u ciebie powiini tez tacy byc. [ Dodano: 26-03-2007, 13:22 ] http://www.odszkodowanie.pl/?gclid=CMSejq6pkosCFQHolAodxC7zRA tu masz np taka firme ktora moze cos takiego zrobic...mam nadzieje ze nie lamie regulaminu wklejajac linka [ Dodano: 26-03-2007, 13:29 ] http://www.forum.apu.pl/viewforum.php?f=1 tu masz jakies forum dotyczace kwesti ubezpieczen i zwrotow mozesz poczytac sobie
-
Audi iceman - Kille !!
ice...normalnie piekny obrazek....az milo patrzeec a pewnie jeszcze milej siedziec w tym sprzecie...zreszta mialem okazje...ale jedynie na parkingu :twisted:
-
jak fajnie zroić A4 1,6
no wlasnie zapodaj focie jakas...sam chetnie zopbacze... czarne do czarnego nadadza takiego pazurka i agresywnosci(widzialem coprawda passata czarngo na czarnych soczewkach ...calkiem przyjemnie)..ale ciekaw jestem A4 jak wyglada.. z koleji chromy moga nadac blasku i elegancji ... wester zalezy ktora opcje wybieerasz :twisted:
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
ooo i B6 w avanciku mi sie podobaja piekna maszynka fotele bajera i leniuszek pomiedzy wygodna sprawa :twisted:
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
calkiem przyjemna .....felusie ladne.....szybki lekko przyopcic..lampeczki zmienic i bedzie bajera :twisted:
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
piekna ta bestia :twisted: :twisted:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
piekna maszyna....tak niewiele zmian a jak potrafi odmienic wizerunek auta...jak dla mnie bomba teraz tylko koniki i gnac :twisted:
-
No i skasowania lalunia:(
pewnei i przywroci...tyle ze jedynym mozliwym zabiegiem jest wstawienie nowej dupci wiec nie wiem jak to dalej bedzie
-
Avant przeceniany?
nooom ja do mojej tez naupychalem cala mase rur do klimatyzacji wielkich kolanek kratek i tym podobnych pierdolek...i bylo troche ciasno...ale linia bardziej mi w sedanie odpowiada....jak powiedzial 98igo avancik kojarzy sie z karawanem :twisted:
-
Mój rowerek :)
no nie wiem...troche ciezkie to wszystko wraz z rowerkiem chyba jest :twisted:
-
335i Coupe
BMW = Bardzo Mnie Wqu.wia :twisted: piekna i stanowczo wygrywa nad BMW :twisted:
-
Avant przeceniany?
szczerze to A4 w awancie mi sie nie podobaja ...stanowczo obstawiam za sedanem...ale za to A/S6 w avancie to czemu nie...poprostu A4 jest w awancie za waska i przez bagaznik wydaje sie byc za wysoka... :twisted:
-
Audi iceman - Kille !!
hehe no pieknie Ice... ale dobrze ze tak nisko latasz..bo jazda tego nazwac nei mozna :twisted:
-
No i skasowania lalunia:(
no co ty spawy sa mocniejsze od standartowej blachy :twisted: gorzej tylko jak bym bagaznik zaladowal a on by mi sie oderwal...ale jak by dobrze zrobili a mam dobrego mechanika... :twisted:
-
No i skasowania lalunia:(
nawet nei wiesz jak szkoda dzieki:)....swoja droga...korcilo mnie zaje......bardzo zeby jemu tez dupsko skopac ale nic by mi to nie dalo poza wyzyciem sie.... mialo to cos..i to jest najgorsze heh... co do cvzesci mozna wyciac tyl i wstawic nowy ...i taka mysl mi lazi po glowie czy by tak nei zrobic i jezdzic dalej
-
[B5 1.9TDI]Nowe Zdjecia Mojej A4
no ladna ladna....dawna ja kupiles i ile cie kosztowla tak z ciekawosci...bo jestem w trakcie szukania takowej
-
No i skasowania lalunia:(
na retkini nie pamietam nazw ulic.Jak sie jedzie konstantynowska w strone konstantynowa jest po lewej chalda za nia w lewo i na koncu jest skrzyzowanie ja tam stalem a koles poninal ta prosta...nie mozna bylo mnei nei widziec!!!! swoja droga tez mi sie spodobaly :twisted:
-
No i skasowania lalunia:(
mnie tez sie podobala... a teraz szukam takiej samej ale 1,9 tdi najchetneij w quattro ale zobaczymy jak sie uda