Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Henryy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Henryy

  1. Wyciąłem, jak wspomniałem w 1 poście... Turbinkę już lepiej słychać ale efekt nie jest zadowalający
  2. Wracając do tematu nie chodzi mi o zmianę dźwięku wydechu tylko o lepiej słyszalny gwizd mojej turbiny. Mam rozumieć, że po wycięciu środkowego tłumika nie uzyskam takiego efektu?
  3. Witam, mam pytanie jak uzyskać taki efekt (świst / gwizd turbiny) w 2.5 tdi v6 jak na poniższym filmiku? Dodam tylko, że katalizator został już usunięty u mnie i nie uzyskalem takiego efektu. Czy muszę jeszcze środkowy tłumik usunąć? Pozdrawiam, Dawid
  4. Henryy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam pytanie. Otóż okazało się, że padła mi turbina i mam teraz pytanie czy będzie pasować turbina od AKE lub AFB czy musze wstawić taką samą o identycznych oznaczeniach? Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam, Henryy
  5. ok, ale rozumiem ze nie musze sie bawic w zadne kosze, popielniczki i klimatronik? kwestia tylko samego podlaczenia... Czy bywaly takie same szerokosci jak concert I?
  6. podłączasz pod swoją która masz na aucie kosz pod 2din, klimatronik i popielniczkę A jak wygląda sprawa z concert II?
  7. Witam, mam pytanie co radia Symphony... Aktualnie posiadam Concert I z oryginalną zmieniarką. Jak wygląda wymiana radia w moim przypadku? Musze zmieniać ramkę... jakieś kostki? Czy radio Symphony ma wbudowaną zmieniarkę czy podłączam ją pod moją? Z góry dzięki za pomoc
  8. A jaki masz silnik? Jakie oznaczenie? Pozdr. Henry AKE Yyyyy robiles przekladke? Bo w B5 chyba nie bylo AKE?
  9. A jaki masz silnik? Jakie oznaczenie? Pozdr. Henry
  10. Witam, będzie ktoś może na przyszłym spocie z silnikiem 2.5 tdi AKN lub AFB? O ile sie nie myle to FAZI i ALONA maja czy nieaktualne juz? Potrzebowałbym na zamiankę chwilową N18 Pozdr. Henry
  11. Postaram się wpaść. Pomożecie przy okazji z tymi logami?
  12. nie wiem do końca czy wpadne jeszcze, bo oddałem auto do warsztatu (klocki + tarcze przy okazji wymiana wężyków przelewowych od wtryskiwaczy) i nie wiem czy będzie na środę gotowy...
  13. czy nie przybyłeś do nas z eu Raz tylko byłem na EU raz byłem u Was i uważam, że posiadacie większą wiedzę na temat aut i jest lepsza 'atmosfera' na spocie. To by było na tyle. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
  14. Witam, mogę wpaść w środę. Potrzebuję zrobić logi i potrzebuje pomocy Ktoś chętny?
  15. Witam, chłopaki po długiej przerwie. Czy posiada ktoś z Was interfejs + Vag i pomógłby mi na spocie zrobić logi? Nigdy tego nie robiłem i niechciałbym tego zje...
  16. Witam, mam takie pytanie, czy jest możliwość kupienia samych uszczelek pod wtryski czy są one tylko dostępne razem z pokrywami? Pozdrawiam, Henry
  17. Witam Panowie, mam pytanie czy do wymiany pompy wspomagania trzeba rozbierać połowę przodu (tak jak ma to miejsce przy wymianie rozrządu) i czy pompa o nr 8D0 145 177D (nr z etki) będzie pasować do akn, ewentualnie czy mogę zastosować pompę o innych nr? Z góry dziękuję za pomoc
  18. Już kupiłem je. Też myślę, że będą pasować. Były założone na A4 B6. Kupiłem je ze względu na cenę. 2 opony bardzo dobrze wyglądają 2 pozostałe troche gorzej.
  19. Nie mogę się doczekać wiosny
  20. Witam, a co sądzicie o tych felgach: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=863683026 z tego co przejrzałem na forum nie będą wystawać za błotniki. Tylko nie wiem co z oponkami? Pozdrawiam, Dawid
  21. rozrząd będzie robiony w środę z rana, przy 2.5 jest trochę roboty... dodatkowo daje przedni zderzak do lakierowania bo jest cały porysowany.Będę 13 stycznia na zjeździe bo widzę w grafiku ze mam akurat wolne, wiec do zobaczenia
  22. Ok to zobaczymy Wpadnę moją 'niunią' za 2 tyg. bo jutro oddaje do warsztatu, żeby zrobić rozrząd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.