Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Henryy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Henryy

  1. Dlatego pytam bo jest teraz może większa frekwencja?
  2. Nie no... Z miesiąc temu?
  3. No nie wiem... Byłem ze 2-3 razy i powiem ze marnie to wyglądało... Było nas może z 3-4? Bardzo niska frekwencja i to mnie smuci troche
  4. Mam rozumieć, że marnie?
  5. Witam, panowie i panie Jak wyglada frekwencja na spotach w srody? Moze zorganizujemy cos grubszego w tym roku czy nie bardzo?
  6. W planach mam przyciemnienie szyb oraz nowe felgi na lato...
  7. Niedługo zmieniam na białe... Myślałem, że ten niebieski będzie bardziej 'biały'..., ale teraz wygląda jak 'UFO' Co do spryskiwaczy reflektorów to nie mam, miałem oryginalne soczewki i zwykłe h7 (wstawiłem hidy)
  8. To zależy jak kto jeździł i w jakim stanie był silnik... Wiadomo od dawna, że te silniki wymagają większej uwagi właściciela i wkładu finansowego w porównaniu do 1.9 tdi póki co jestem zadowolony. Jestem po wymianie oleju i filtrów. Niedługo stawiam samochód na 'przegląd' do dobrego mechanika, żeby ocenił stan silnika. U mnie poprzednim właścicielem samochodu była kobieta w Niemczech... PS. Listwa będzie pomalowana w przyszłym tygodniu
  9. Witam, wrzucam foty mojego avanta po lifcie. Samochód sprowadzony z niemiec. Niedługo wrzuce aktualne zdjęcia (chromowane relingi, chromowane ringi na zegarach, ksenony itd.) Przebieg: 204 tys. Wyposażenie: - ABS - ASR - Klimatyzacja - Elektryczne szyby - Elektryczne lusterka - Halogeny - Ogrzewana szyba tylna - Immobiliser - Centralny Zamek - Aluminiowe felgi - Radio oryginalne z zmieniarką - Ksenony Samochód ściagany z niemiec za 13,5 tys. (bez opłat) --------------------------- Aktualne foty: Czekam na wasze opinie...
  10. Witam wszystkich! Od nie dawna stałem się szczęśliwym (to się okaże) właścicielem Audi A4 2.5 TDI V6 150 KM AFB. Póki co nie mam żadnych problemów z samochodem. Samochód ściągany z Niemiec. Liczę na Waszą pomoc (jeżeli będę potrzebować). Pozdrawiam, Dawid

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.