Treść opublikowana przez Henryy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlatego pytam bo jest teraz może większa frekwencja?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no... Z miesiąc temu?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No nie wiem... Byłem ze 2-3 razy i powiem ze marnie to wyglądało... Było nas może z 3-4? Bardzo niska frekwencja i to mnie smuci troche
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam rozumieć, że marnie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, panowie i panie Jak wyglada frekwencja na spotach w srody? Moze zorganizujemy cos grubszego w tym roku czy nie bardzo?
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
jaki zegary?
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
W planach mam przyciemnienie szyb oraz nowe felgi na lato...
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
Niedługo zmieniam na białe... Myślałem, że ten niebieski będzie bardziej 'biały'..., ale teraz wygląda jak 'UFO' Co do spryskiwaczy reflektorów to nie mam, miałem oryginalne soczewki i zwykłe h7 (wstawiłem hidy)
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
To zależy jak kto jeździł i w jakim stanie był silnik... Wiadomo od dawna, że te silniki wymagają większej uwagi właściciela i wkładu finansowego w porównaniu do 1.9 tdi póki co jestem zadowolony. Jestem po wymianie oleju i filtrów. Niedługo stawiam samochód na 'przegląd' do dobrego mechanika, żeby ocenił stan silnika. U mnie poprzednim właścicielem samochodu była kobieta w Niemczech... PS. Listwa będzie pomalowana w przyszłym tygodniu
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
Witam, wrzucam foty mojego avanta po lifcie. Samochód sprowadzony z niemiec. Niedługo wrzuce aktualne zdjęcia (chromowane relingi, chromowane ringi na zegarach, ksenony itd.) Przebieg: 204 tys. Wyposażenie: - ABS - ASR - Klimatyzacja - Elektryczne szyby - Elektryczne lusterka - Halogeny - Ogrzewana szyba tylna - Immobiliser - Centralny Zamek - Aluminiowe felgi - Radio oryginalne z zmieniarką - Ksenony Samochód ściagany z niemiec za 13,5 tys. (bez opłat) --------------------------- Aktualne foty: Czekam na wasze opinie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Od nie dawna stałem się szczęśliwym (to się okaże) właścicielem Audi A4 2.5 TDI V6 150 KM AFB. Póki co nie mam żadnych problemów z samochodem. Samochód ściągany z Niemiec. Liczę na Waszą pomoc (jeżeli będę potrzebować). Pozdrawiam, Dawid