-
[B5 AFN] POMOCY !!! Co zrobić gdzie szukać klima nie działa na postoju
A więc mój problem polega na tym że jak jadę chodzby na 1 na wolnych obrotach to klima działa jak należy ale jak tylko stanę w korku czy coś to załancza się i wyłancza non stop. Straszna hujnia Proszę o jakieś wypowiedzi na ten temat co może być przyczyną takiego działania i gdzie szukać przyczyny ??
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem rano
Witam ja kolego stawiał bym raczej na czujnik cieczy jak sie niemyle "g62" miałem taki sam problem i wymiana tego czujnika pomogła w 100% I jest to w bardzo prosty sposób sprawdzić ściągasz fajkę ze świecy i podpinasz żarówke włączasz zapłon i liczysz ile czasu świeci i w tedy wiesz czy w ogóle i ile czasu grzeją ci świece. oczywiście próba na zimnym silniku tak jak pisałem mi pomogło bo raczej motyw z nieszczelnym układem odpada bo przez te 8 godz. też by dało rade się rozszczelnić. Pozdrawiam i sukcesu życzę
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
po stoczeniu dosyć ostrej walki słownej z tymi "PARTACZAMI" przecież trudno ich nazwać mechanikami udało mi się wydrzeć od nich 1600 plnów własnie jadę teraz na wpięcie do vaga i będę wiedział wiedział o co chodzi z tą kontrolką pozdro wszystkim
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
heh koledzy już wszystko wiadome obydwie pompy są sprawne a powód niepalenia autka to był taki ze po prostu "zaśniedziały" piny we wtyczce do kompa. i po prostu po podpięciu vaga pokazywał błąd sterownika pompy po dokładnym wyczyszczeniu i "spryskaniu " preparatem który poprawia przewodność autko pali od kopa. przyczyna delikatnie pęknięty dekielek zasłaniający kompa zbierająca się woda pomogła w szybszym utlenianiu się miedzi :> :> tylko teraz po zapaleniu mruga mi kontrolka od świec żarowych. czy wystarczy go wpiąć pod vaga i problem zniknie?? dzienki wszystkim za porady
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
wielkie dzięki kolego właśnie zamówiłem lawetę bo autko stoi 180 km od mojego domku a gościu z warsztatu widzę że coś kręci . tylko jeszcze jedno czy bez podpinania pok kompa jest jakaś szansa na uruchomienie??
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
właśnie w tym problem że nic sie nie świeci. wszystko na zegarach wygląda normalnie.
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
dokładnie niewiem powiedział mi tak że jest to "błąd sterownika pompy" i powiedział że trzeba wymienić lub zregenerować nastawnik. Ale po założeniu nowej pompy dalej ni hu hu. dochodzę raczej do takiego samego wniosku
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
Koledzy potrzebuje pomocy. Kilka dni temu jadąc sobie normalnie jak gdyby nigdy nic w pewnym momencie szarpnęło raz silnikiem i zgasł. Po zaholowaniu do warsztatu mechanik stwierdził że padł nastawnik pompy. Załatwiłem na 100 proc. DZIAŁAJĄCĄ pompę po jej wymianie autko dalej niepali . mechanik powiedział ze nie daje paliwa na wtryski tylko ładuje prosto na powrót. Możecie mi coś podpowiedzieć co to kur...... może być ?!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrowionka dla wszystkich klubowiczów :>
gofer667
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta