Surveyor

Tiptronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Surveyor

Reputacja

1. Trochę się sprawy pokomplikowały, moja żona w szpitalu z poważnym zagrożeniem ciąży. Nie będzie mnie na spocie (jeśli wogóle się odbędzie).
  2. Witam. Mam propozycję jakby co: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=52630.new#new Ja chętnie się spotkam. Ostatnio byłem w Kolbuszowej u nowego znajomego z Audi S6 C5. Auto co prawda nie łapie się do A4-klubu ale jeśli nie macie nic przeciw, też go zaproszę Pozdrawiam.
  3. Panowie czytam te Wasze posty i aż żal d... ściska. Dla chcącego nic trudnego. Jeśli jest problem z frekwencją na forum (np moją ) to można się choćby wymienić mailami bądź telefonami i jak ktoś złapie spontan na spotkanie to wyśle do reszty sms'a, żeby ruszyć temat na forum. Jeśli niektórzy wolą kameralne grono, to też nie widzę problemu, miejsc jest pełno w Tbg-u. Jeśli o mnie chodzi, to będę na 90% w Tbg-u za tydzień tj. 25-27 luty i proponuję wstępnie spotkanie w sobotę 26-go ok: 17-tej na parkingu przy targowisku naprzeciw Plusa. Jeśli ktoś uzna, że miejsce jest niedyskretne, to się przeniesiemy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, to może jakieś drifciki na śniegu się pojawią Dzisiaj jestem w Skierkach i tu pogoda świetna tylko towarzystwa brak . Chyba mają podobne problemy ze spotami jak my Jakby co, piszcie na PW w sprawie danych do kontaktu. Do końca niedzieli odpiszę. Pozdrawiam i śledzimy obowiązkowo wątek co kilka dni .
  4. Kurcze, nie zauważyłem, ale już po ptokach a byłem cały długi weekend w TBG-u.
  5. Różnica jest zauważalna ale nie piorunująca. Popracuje trochę z VAG-iem, zobaczymy, co się tam święci na następny spot tak jak się umawialiśmy postaram się być
  6. Witam, ja też chętnie bym się przyłączył :>
  7. Witam. Niewiele wiem o Twoim silniku ale jeśli inni radzą pogodzić się z takim zużyciem, to może warto spróbować jeszcze jednej rzeczy. W moim 4.2 BBK też szło 0.5-1.2l /1000km. Zaryzykowałem z płukanką do silnika przed wymianą oleju typu ENGINE FLUSH Liqui Moly (może być też podobny produkt Motula lub Valvoline, myślę, że innych lepiej nie ryzykować). Po Motulu 300V Competition postanowiłem zalać Motula Specific 504-507. Efekt jest rewelacyjny. Od razu zauważyłem wyciszenie i "lżejszą" pracę silnika. Do tego spalanie spadło o 1l/100km a zużycia oleju jak narazie praktycznie nie zauważyłem (narazie zrobiłem 700km więc już bym zauważył). Najwyrażniej zebrało się sporo syfów po poprzednim właścicielu które zostały wypłukane. Niby niektórzy mówią, że mogą się wypłukać też uszczelnienia ale ja zaryzykowałem. Może warto i u Ciebie spróbować. Pozdrawiam.
  8. Witam. To pierwsze forum tak świetnie uporządkowane. Miłe zaskoczenie Jeżdżę S4 B7 Avant. Pozdrawiam Tomek