Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tylko w sobotę do szkoły...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co? dla ciebie samego...? może braknąć... :gwizdanie:
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś o 3 w nocy ok 17 mamy być na miejscu, bo od tej godz dostaniemy dopiero apartament Dzwonił do mnie Kędzior, nie wiem za bardzo co mówił, bo z językiem polskim niewiele to miało wspólnego Widziałem :polew: a ty się nie śmiej z kolegi
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co chcesz komuś buchnąć lapka?
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? z połykiem miszka geju nie fantazjuj już... wiem że nigdy tego nie doświadczyłeś więc wydaje ci się że fantazjuję no nie... nie robiłem nigdy nikomu gałeczki i nie zamierzam... a o twoich doświadczeniach może lepiej nie rozmawiajmy... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________ I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? Ja wymagający nie jestem... także się zdecyduj tankowanie czy lodzik. Ale lodzik musibyć w oby dwie strony :polew: :polew: :polew: czyli Seski Tobie i Ty Seskiemu :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:25_________________________________________________ I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? Ja wymagający nie jestem... także się zdecyduj tankowanie czy lodzik. Ale lodzik musibyć w oby dwie strony hmmm u mnie jest bak 62l i pali 6l to nie wiem czy nie będzie mi się opłacało jechać bardziej moim... :gwizdanie: ja wiem, pojedziesz 3.0 Q to może se pojade jak będę miał kase :gwizdanie:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? Ja wymagający nie jestem... także się zdecyduj tankowanie czy lodzik. Ale lodzik musibyć w oby dwie strony hmmm u mnie jest bak 62l i pali 6l to nie wiem czy nie będzie mi się opłacało jechać bardziej moim... :gwizdanie:
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    romantyk...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? owszem, a potem zgiąć się w strzelbę i czekać a ty skąd wiesz że tak trzeba...?
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? z połykiem miszka geju nie fantazjuj już...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    19 / 225/35 + 30mm gleby lekka gleba to podstawa dobrego wygladu [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________ tylko że paliwa nie było... co Ty dupcysz no dobra w 98 to może już w miarę było... trochę przesadziłem... mogłeś się ciulnąć bo miałeś wtedy 10 lat 11
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...?
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    19 / 225/35 + 30mm gleby lekka gleba to podstawa dobrego wygladu [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________ tylko że paliwa nie było... co Ty dupcysz no dobra w 98 to może już w miarę było... trochę przesadziłem...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: to ja zaczynam ćwiczyć bo też jeszcze zaleje... :gwizdanie:
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    19 / 225/35 + 30mm gleby lekka gleba to podstawa dobrego wygladu [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________ tylko że paliwa nie było...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    19 / 225/35 + 30mm gleby lekka gleba to podstawa dobrego wygladu i odrazu jest +10 do respectu...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    magnetyzery? hehe gdybym wiedział już dawno bym zchipował :polew:
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miejsce sie znajdzie tylko musisz miec 270zl i np 2x07 hehe jedno 0,7 wyboroej mam i jedno 0,7 balentaisa... może być...? tylko gorzej z tymi 270zł... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:44_________________________________________________ ktoś się na 100% znajdzie :gwizdanie: :gwizdanie: Grisza jedzie sam na pewno nie odmówi... ew. do nas do bagażnika możesz grisza jedzie sam...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tylko jeszcze właśnie po tym wszystkim na razie słabo stoję z kasą...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie cały czas czekam na to co ty tam ukrywasz... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:40_________________________________________________ I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie czyli 19" i sedanewentualnie b5 avant [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________ trochę mi się pozmieniało życie ostatnio i jeszcze nie wszystko pozamykałem... żałuje że nie jadę no ale cóż zrobię teraz... miejsca jeszcze sa mnie tez sie pozmienialo dawaj na BT a kto mnie zabierze...?
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trochę mi się pozmieniało życie ostatnio i jeszcze nie wszystko pozamykałem... żałuje że nie jadę no ale cóż zrobię teraz...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja myslalem ze pod lozkiem :polew: duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :polew: no tak każdy ma swoje problemy... no nie mow ze takie cos cie nie przeraza już nie... mam zapas... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:34_________________________________________________ pozatym to chyba nie pamiętam już kiedy 2 dni z rzędu piłem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.