Treść opublikowana przez Seski
-
[ALL] Moja nowa koleżanka będzie do przodu
jeśli chodzi o zegary to mi osobiście sie nie widzą ale każdy ma prawo do swojego gustu :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
hmm ta gleba calkiem ciekawa... chyba tez będę musiał pomyśleć o czymś takim a jak z komfortem dużo ubyło?
-
[ALL B5] Moja biała kombica...
hehe wreszcie nie czarny
-
czarna perła avant :)
no no wyposażenie robi dobre wrażenie
-
[B5 AFN] A4 sedan by superman
no wszystko fajnie tylko temu fisowi ucieklo pare kreseczek
-
[B5 AVG] Wyższe wskazanie temperatury na wskaźniku jaka przyczyna?
Witam, nie wiem czemu ale zawsze jak mi sie silnik nagrzeje to nie mam idealnie 90st.C tylko zawsze troszke więcej mi pokazuje, ok. 91, 92. Nie mam pomysłu co może być tego przyczyną. Może pomożecie?
-
[B5 AFB] Przerywa w czasie porannego odpalania...
kolego a zmieniales ostatio swiece? ja w moim mialem podobnie zmienilem i teraz jest
-
Spoty Katowice i okolice
a to przepraszam bo takiego podobnego avanta widze jak jade do pracy pod alcatraz
-
[ALL B5] Zmieniarka, radio concert POMOCY
dzięki wielkie no właśnie o to mi chodzilo a w sedanie właśnie zmieniarka powinna być pod tylnią półką po lewej stronie chyba dokładnie tak jak kolega ma na zdjęciu wyżej Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________troche to rozszyfrowalem i te graje z bezpiecznikiem 7,5A maja na wyjsciu 20W wiec pewnie zdecydowanie wiecej niz te z 5A
-
Spoty Katowice i okolice
no to troche chyba przesadziliście a ty kolego Kędzor nie mieszkasz przypadkiem w okolicach dańdówki?
-
[B5 AFN + DFK] Jaka przyczyna wysokiego spalania
często przewody od pompy parcieją i wycieka z nich paliwo ale zeby aż tyle uciekało to chyba troche za dużo...
-
Spoty Katowice i okolice
o to miło to chyba się skuszę i w ten wtorek podjadę może się spóźnie ale no cóż chyba nie uciekniecie za szybko
-
Spoty Katowice i okolice
jak tam spoty zimą jest pare osób? można przyjechać się zapoznać? aha PS. mam do sprzedania radio Chorus jednak ze względu na dzwine ograniczenia w dziale sprzedaży nie mogę zamieścić ogłoszenia. poniżej link do aukcji... http://www.allegro.pl/item893844506_audi_chorus_22cm_99r_stan_idealny_sosnowiec.html
-
[ALL B5] Zmieniarka, radio concert POMOCY
Witam, Po 1 Bardzo proszę o pomoc w sprawie montażu zmieniarki. Chodzi o montaż w sedanie. Wiem że powinna być zamontowana gdzieś w bagażniku po lewej stronie jednak nie mogę dojść do tego gdzie! Mam zmieniarkę razem z mocowaniem które wygląda na mocowanie z sedana (bo jest inne niż do kombika i ma zaczepy ) bardzo był bym wdzięczy jak ktoś by śmignoł jakąś fotką czy cos... :gwizdanie: Po 2 Chodzi o radio concert. Wcześniej mialem chorusa i on mial bezpiecznik 7,5, concert ma 5 i gra o wiele gorzej. Szczególnie słychać to na basach. Czy to możliwe żeby aż taka różnica była i czy jednak warto kupic concerta na bezpiecznik 7,5 Z góry dzięki za informację, Pozdrawiam Dawid[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________hellołłł! pomoże ktoś??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ja mam szybkie pytanko i proszę o wyrozumialość czy dużo różni się norma 505.00 od 505.01 sprawdzilem i ostatnio wlalem olej z ta druga do mojego AVG :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Ciężko PALI jak ciepły
wg mnie jest to jest tu winna pompa... to samo było w Borze ostatnio i radze to zrobić bo teściu nie śpieszył się i pompa kaput... regeneracja kosztuje od 600- 1000zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was, A4 B5 1.9 TDI posiadam od sierpnia zeszłego roku jednak dzięki temu iż ostatnio na Summer Cars Party poznałem miłych kolegów postanowiłem przejrzeć forum, a jak się okazało jest tu wiele ciekawych i przydatnych rzeczy w związku z czy też się zalogowałem :> Mam nadzieję iż uda mi się uzyskać z tetgo formu kilka przydatnych informacji i również z innymi podzielić Pozdrawiam wszystkich