Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. a nie masz moze takiego problemu od mrozów a jak się nagrzeje albo jest cieplejszy dzień to jest ok?
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok teraz koncze i w kimke to dobranoc wszystkim ładnie i leczyc sie, uczyc i spac a nie pisac glupoty
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ile było autek wogóle kto był dzisiaj? zebralo sie wkoncu 10 miron, kężor, krolu, akjam, piter... itp. itd.
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ha ja mialem trzeba bylo byc
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajne to ma ruchy
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    albo wypierdzielą a tu trzeba kupic halogen, wąż do IC, sensor air bag, kabel do zmieniarki i to by bylo auto a mieszkanie... :wallbash:
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to się bier do nauki mgr to nieprzelewki pierd... wolę się napić..... przynajmniej teraz , po dwóch piwkach. Będę martwił się jutro zle do tego podchodzisz po 2 piwka lepiej sie uczy:D moja myslalem ze mi leb urwie jak ostatnio sie uczylem wypilem 4 i wygonilem ja z psem a ja usnolem [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:11_________________________________________________ robota niezając nieucieknie Stanley a ja niemogę pić no powiedz to tym ci mi placa :D
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ehh ja chyba spadam spac bo znowu sie do roboty jutro spoznie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ja mam na odwrót wszystko w plecy hehe nom mam zapalenie oskrzeli więc nie za fajnie oj to nie dobrze...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    osz ty obiboku a ja tylko jeden egzamin w plecy [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:02_________________________________________________i jeden halogen... :/ nie ma ktos do sprzedania?
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i już po a ty kędzior nie siedz tu tylko sie ucz nie bylo cie na spocie a wszyscy czekali na wielką odsłonę wydechu
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ehhh no wiesz wszytsko fajnie ale b5 nie ma takich ladnych kraglych kształtów [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:56_________________________________________________dobra skrobac bobra i do zobaczenia na spocie ja teraz ide jeszcze z sunia i potem bedzie trzeba sie powoli zbierac
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no jak na jakie wymień na czyste Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać No welur, od nowości miał właściciel i chyba miał to w pupie już, a ja lubie mieć wszystko tip top to se kupie nowe ;d ja mam na zime gume także wolniej sie mi niszczy bo tyko pol roku uzywam ale jak znajdziesz to daj link bo na allegro nie widzialem orginałów
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no jak na jakie wymień na czyste Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o kurde 1000 pękło a tak wogole to hi [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:16_________________________________________________ehh znowu cisza to ide zaślepić halogen :/
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    akjam troszke tu pusto więc ja cię tylko przywitam
  17. witam was [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 20:03_________________________________________________ ja tam czekam z opłukaniem jeszcze aż drogi przeschną trochę
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do widzę że kędzir odebrał niunie
  19. wydaje mi się że powinna pasować, aczkolwiek nie dowiesz się do puki nie sprawdzisz
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 07:41_________________________________________________ale to forum cos muli...[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 07:44_________________________________________________a w dodatku widze ze tyle sie dzieje :gwizdanie: nie ma co ide z psem i na egzamin
  21. z tego co wiem to zalezy co to jest za zmieniarka, jeśli jest to zmieniak z audi lub współpracujący z tym radiem to nie ma różnicy na ile będzie on płyt
  22. mamo mamo jak nie chce być klubowiczem... ;( koledzy będą mnie łatali w tylek :polew: :polew:
  23. siema zboczki dobry dobry
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    heheh wszystko zostanie w rodzinie Nikogo nie ma więc musisz pomagać monolog jest nudny [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 15:22_________________________________________________ i tak dogonimy jak z okiem nie pomylimy postów i nie będzie w SG podbijać bo wtedy to strach sie pokazać we wtorek heheheh ja zaraz musze do guru napisać żeby wykasował moje :polew: ooo to i ja napisze... o wielki guru usuwaj :D
  25. ja gej ty pedał napisał jeden różowy do drugiego.. :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.