Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
coz dobrego stary człowieku?
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam
-
Spoty Katowice i okolice
dobra chłopaki i dziewczynko ja uciekam trzymajcie się może do sklikania wieczorem
-
Spoty Katowice i okolice
chcesz mi dołozyć różnicę?
-
Spoty Katowice i okolice
no też mi sie tak wydaje... one wymagają prawdziwego fryzjera bo kłaczki im rosną jak ludziom ... ich sie nie obcina tylko futro się wyskubuje... ale najfajniejsze jest to że im sierść nie wypada nie to co mojej...
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym wczoraj wpadł z moją sunią ale niestety wyjecha łem od "teściów" dopiero po 21:40...
-
Spoty Katowice i okolice
to jest White terier (sąsiadka takiego ma)
-
Spoty Katowice i okolice
no nie chciałem bo to takie gejowskie... ale Miron powiedział, że muszę być trochę klubowiczem bo inaczej nie dadzą mi vipa - więc siła wyższa łączymy się z tobą w bólu
-
Spoty Katowice i okolice
rezać tylko za co ;( a u mnie to nawet niema co rezać co za silnik żeby niemiał turbo to porażka to chociaż obudowę silnika na czerwono pomaluj :polew: :polew: hehe mówisz że to doda kucy? :polew: no i to ile :shocked: tyle co turbo - tylko taki małe :gwizdanie: a tam takie małe ja mysle że to takie bi będzie przynajmniej krolu... ty jesteś... różowy... [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:04_________________________________________________ a co ty masz za pieska?
-
Spoty Katowice i okolice
spóźnione najlepszego stanley
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam do domku bo sunia mi jeszcze narobi w przedpokoju... albo co gorsza rozwali drzwi lub wyskoczy przez balkon :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu wszyscy mówia o jakiejś imprezie tylko nikt się nie chce przyznać kto stawia
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie jeszcze waham No jak to? Przecież dziś ważny dzień... no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno a co to dziś za ważny dzień? tak samo ważny jak dla Ciebie 4 dni temu impreza a w tym sensie to będzie balanga ok to aż chyba postaram się przyjechać jak najwcześniej
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie jeszcze waham No jak to? Przecież dziś ważny dzień... no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno a co to dziś za ważny dzień?
-
Spoty Katowice i okolice
Tak jak mówiłem, może znajdę jaką srameczkę w garażu... :gwizdanie:P.S. Cze wszystkim, którzy wstali nieco później i jeszcze ich nie widziałem! STANLEY NAJLEPSZEGO!!! dobry tobie
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nie musisz kup poprostu starego merca beczke to i na gnojówce pojedzie i będziemy mówić że ekologicznie
-
Spoty Katowice i okolice
szczególnie brak kasy to matka wynalazków
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:55_________________________________________________kędzior bardzo ładny avatar
-
Spoty Katowice i okolice
powiem szczerze że wątpie... przy takim aucie to wydatków od groma i troche (jak chcesz dobrze i fajnie zrobic )
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam
-
Spoty Katowice i okolice
miłego dnia życzę
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mysle ze lepiej jednak na dole... zimno i nie wiadomo czy nie bedzie kapu kapu z nieba...[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________ a widziałeś to co ja wczoraj wrzuciłem ? to jest HARD ni hu hu... nic tego nie zrozumiałem ale kolesie są przedni...
-
Spoty Katowice i okolice
mam nadzieje, że macie takie spokojne święta jak ja i nawet w te święta pogoda dopisała :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dobry i jak tam napchani i pijani?