Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
alkoholiki jedne... złe... niech ja bede po egzaminach...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe widze ze wczoraj sie troche dzialo a ja na egzamin sie uczylem... ale mam nadzieje ze przyniesie to za chwile jakies dobre skutki bo jak nie to
-
Spoty Katowice i okolice
a kurde jakos sie zapodzialem patrze a tu warszawa to wstapie na chwile dobra trzymacie sie milego spamowania i nie siedzcie tu cala noc
-
Spoty Katowice i okolice
spamujecie forum zaraz was strzele z tylka do moderatora
-
Spoty Katowice i okolice
ej ja spadam stad... ide spac bo przedchwila wrocilem z wawy i nie bardzo kumam cos w tym tempie to narazie...
-
Spoty Katowice i okolice
drzewo do lasu...?
-
Spoty Katowice i okolice
co to się ciekawego dzieje? wpadłem na chwilke więc opowiadać
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam... kimne sie bo w nocy bedze musial zrobic kursik trzymajcie sie
-
Spoty Katowice i okolice
ty krolu masz ladne tempo
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie nie alkoholizuje bo jestem kierowcą
-
Spoty Katowice i okolice
witam was [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:17_________________________________________________pochwalcie się kto posiada zmieniarkę w aucie?
-
[B5 AJM] Czy to notlauf?
bish - kopt obiecuje ci, że teraz będe jeździł jak chłop jka tylko będe miał do tego okazje (małr ot) a co do zmieniarki to dziaj popołudniu podpinam i sprawdzam
-
[B5 AJM] Czy to notlauf?
no to dołanczam się bo mi wczorja jak jechalem na spota to się tak stało... ale stanolem wypalilem i potem dalej jechalm i wszystko ok... autostradą przegoniłem i nic więc nie wiem co z tym zrobić ale zaraz tu poczytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki no wręcz bym powiedział że ten kawał taki zyciowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z samego rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
foch to dzisiaj sie dowiesz
-
[B5 AFN] Jaki pasek rozrządu do B5 TDi ??
ja jezdze na conti i nie ma problemów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no przeca sie swieci [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:58_________________________________________________dlatego podlaczylismy go do vaga bo myslalem ze to styk pod siedzeniem...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam dobrego z rana słuchać? krolu ty masz tego vaga? bo chyba źle sprawdzaliśmy ten błąd... to chyba nie bylo 65585 tylko 65535 czyli sterownik poduszki... :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon47 popieram cię i włąsnie robie to samo... trzymajcie się do sklikania i zobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rence :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 23:00_________________________________________________coś Was mało dojechało :gwizdanie: no nie czepiaj się takich drobnych szczegółów już prawie spie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe jak byś był to żeby go zdjąć to przez tydzień musiał byś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czasami i chude rence się przydają no proszę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I co somers jednak oddales grill
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki wielkie za spota było milo... (cokolwiek może to oznaczac..) troche smuto się dowiedzieć że się ma takiego brzydkiego błęda ale no lepiej wiedzieć niż nie hmm... a teraz będe szukał co oznacza ten błąd i jak na vagu ustawić tą zmieniarkę cholerną... :gwizdanie: