Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
a ja musze spadac bo moja znowu chce komuter... :/ cholera czemu zawsze musi wtedy kiedy ja
-
Spoty Katowice i okolice
ej co ws tu tak dużo teraz cale forum mialo byc dla mnie
-
Spoty Katowice i okolice
tak wogole to dobry
-
Spoty Katowice i okolice
w sosnowcu kolo maca jest calkiem dobra
-
Spoty Katowice i okolice
dobry po mgr nie stawia się kropki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja kupiłem Finlandie + reedsy Stanley gratulacje [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:46_________________________________________________Jak coś to mogę zostać prezesem - i mogę wtedy nawet dać sobie w podpisie - że lubię spoty katowickie bardziej od gliwickich mgr z kropka to magazynier i nawiasem gratuluje mgr (bez kropka) stan
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez spadam... zajrzę jutro o ile mi się znowu zawcześnie nie kimnie bawcie sie dobrze zboczki
-
Spoty Katowice i okolice
laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :polew: :polew: oj zboczuchy zboczuchy zebyscie cali wrocili i tylki nie bolaly... [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________ 3mej sie i powodzenia
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
a tam nudy zaraz rozkręcimy imprezę a jak nie to jeszcze nie jest zapóźno... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dobrze przepraszam... już będę grzeczny- Spoty Katowice i okolice
ja nie jadę ale ta trasa co Seski pisze to bezsens na tyle aut i w tak reprezentacyjnej bandzie ja tez nie jade tylko dawalem pomysl ominiecia zlodzieji [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:10_________________________________________________pozatym caly czas mowili ze sie nie spiesza i jada powoli bez pospiechu- Spoty Katowice i okolice
no jak chcecie jechac a4 to jedźcie przez jaworzno to ominicie jedne bramki przynajmniej. hmm ew. mozna tez jechac przez krzeszowice i ominie sie tez drugie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________ Witam cię- Spoty Katowice i okolice
witam, was- Spoty Katowice i okolice
wczorja mi się troche zaspało i nie przyjechałem sorry krolu wiem że się umawialiśmy :gwizdanie: za tydzień będę- [B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
to identycznie jak ja. jeżeli nie masz wyłącznika poduszki pasażera w schowku to na 99% jest to samo.- Spoty Katowice i okolice
bry witam was wszystkich po dluższej przerwie nom następny spot będzie lansiarski Bulczas na nowych felach, Stanley też, Keżor w potworze, i moje audio czyli kaseciak :kox: kendzior nie napalaj sie bo 90% lasek w teledyskach jest "udoskonalona" a co do otworków to nie zmierzyłem bo nie bylem w domu jeszcze... [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________ kaseta +adapter+MP3 i masz Miszka spoko za niedługo wstawię jakieś radyjko oraz skrzynkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:53_________________________________________________Stanley a gdzie po te fele chcesz jechać bo może przy okazji byśmy takie coś zgarneli dla mnie http://moto.allegro.pl/item950861054_super_alu_19_5x112.html co do felg to calkiem calkiem- [B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
kolego to zalezy ile masz poduszek itp. itd.- Spoty Katowice i okolice
Po pierwsze po drugie dzieki za spota wczoraj nie zdążyłem bo padłem zanim się komp włączył jeździsz na letnich??? Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie: a twoje alu na zime wcale takie złe nie są jak dla mnie na zime idealne- Spoty Katowice i okolice
dobry dobry- [B5 AFN] Lepiej przyśpiesza na zimnym?
a jak odpala na ciepłym? jeżeli na ciepłym cięzko odpala to faktycznie pompa mówi papaty- [B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI
a ja przeczytałem narkowóz no ale cóż powiem jedynie że B6 to chyba jeden z ładniejszych modeli a4- RS4 B5 Dyno Day
no gartuluje... powiem ze piekna ale jest jeden - :] nie będziesz mial zabardzo co modzić przy niej- [B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
no powiem te felgi calkiem fajnie do niej pasowały by i widzę całkiem ciekawa wersja- [ALL B5] Ori sub z Avant do Sedan
no... powiem szczerze że może być cięzko ale jak zaryzykujesz to daj znać i opisz ładnie bo chętnie też bym to zrobil- [ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
ja ostatnio kupilem concerta zmieniarke i zrobilem sobie to sam jak nie ma sie problemow to szybko idzie - Spoty Katowice i okolice