Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja musze spadac bo moja znowu chce komuter... :/ cholera czemu zawsze musi wtedy kiedy ja
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej co ws tu tak dużo teraz cale forum mialo byc dla mnie
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak wogole to dobry
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w sosnowcu kolo maca jest calkiem dobra
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry po mgr nie stawia się kropki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja kupiłem Finlandie + reedsy Stanley gratulacje [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:46_________________________________________________Jak coś to mogę zostać prezesem - i mogę wtedy nawet dać sobie w podpisie - że lubię spoty katowickie bardziej od gliwickich mgr z kropka to magazynier i nawiasem gratuluje mgr (bez kropka) stan
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez spadam... zajrzę jutro o ile mi się znowu zawcześnie nie kimnie bawcie sie dobrze zboczki
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :polew: :polew: oj zboczuchy zboczuchy zebyscie cali wrocili i tylki nie bolaly... [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________ 3mej sie i powodzenia
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tam nudy zaraz rozkręcimy imprezę a jak nie to jeszcze nie jest zapóźno... :gwizdanie:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze przepraszam... już będę grzeczny
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja nie jadę ale ta trasa co Seski pisze to bezsens na tyle aut i w tak reprezentacyjnej bandzie ja tez nie jade tylko dawalem pomysl ominiecia zlodzieji [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:10_________________________________________________pozatym caly czas mowili ze sie nie spiesza i jada powoli bez pospiechu
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no jak chcecie jechac a4 to jedźcie przez jaworzno to ominicie jedne bramki przynajmniej. hmm ew. mozna tez jechac przez krzeszowice i ominie sie tez drugie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________ Witam cię
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam, was
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wczorja mi się troche zaspało i nie przyjechałem sorry krolu wiem że się umawialiśmy :gwizdanie: za tydzień będę
  15. to identycznie jak ja. jeżeli nie masz wyłącznika poduszki pasażera w schowku to na 99% jest to samo.
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bry witam was wszystkich po dluższej przerwie nom następny spot będzie lansiarski Bulczas na nowych felach, Stanley też, Keżor w potworze, i moje audio czyli kaseciak :kox: kendzior nie napalaj sie bo 90% lasek w teledyskach jest "udoskonalona" a co do otworków to nie zmierzyłem bo nie bylem w domu jeszcze... [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________ kaseta +adapter+MP3 i masz Miszka spoko za niedługo wstawię jakieś radyjko oraz skrzynkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:53_________________________________________________Stanley a gdzie po te fele chcesz jechać bo może przy okazji byśmy takie coś zgarneli dla mnie http://moto.allegro.pl/item950861054_super_alu_19_5x112.html co do felg to calkiem calkiem
  17. kolego to zalezy ile masz poduszek itp. itd.
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Po pierwsze po drugie dzieki za spota wczoraj nie zdążyłem bo padłem zanim się komp włączył jeździsz na letnich??? Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie: a twoje alu na zime wcale takie złe nie są jak dla mnie na zime idealne
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry dobry
  20. a jak odpala na ciepłym? jeżeli na ciepłym cięzko odpala to faktycznie pompa mówi papaty
  21. a ja przeczytałem narkowóz no ale cóż powiem jedynie że B6 to chyba jeden z ładniejszych modeli a4
  22. no gartuluje... powiem ze piekna ale jest jeden - :] nie będziesz mial zabardzo co modzić przy niej
  23. no powiem te felgi calkiem fajnie do niej pasowały by i widzę całkiem ciekawa wersja
  24. no... powiem szczerze że może być cięzko ale jak zaryzykujesz to daj znać i opisz ładnie bo chętnie też bym to zrobil
  25. ja ostatnio kupilem concerta zmieniarke i zrobilem sobie to sam jak nie ma sie problemow to szybko idzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.