Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
i liczą kilometry - kiedyś coś takiego miałem dla funu - większy przebieg niż w aucie :polew: km myszki? no nie chodzilo mi o km myszki tylko o to gdzie klikasz
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam spokoj bo poszla spac
-
Spoty Katowice i okolice
hmm powiem ci ze nie wiem ale wiem ze na 100% sa takie programy ktore zapisuja kazdy twoj ruch myszką...
-
Spoty Katowice i okolice
no ja popieram... wszystko jest dla ludzi ale bez przesady...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:34_________________________________________________kurde muszę jeszcze ponad godzine siedzieć... :/
-
Spoty Katowice i okolice
to co akjam nabijamy teraz sami klika stron
-
Spoty Katowice i okolice
kolorowych snow
-
Spoty Katowice i okolice
Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: to jest zaraza przez to nam w robocie zablokowali pol neta i trzeba bylo wgrywać mozille
-
Spoty Katowice i okolice
a cóż to tak przycichło...?
-
Spoty Katowice i okolice
i h*j z tego :polew: :polew: ja mam lewe konto żeby przeglądać dupeczki mi tam sie nie chce
-
Spoty Katowice i okolice
nie mam takiego szatańskiego nasienia jak nasza klasa
-
Spoty Katowice i okolice
oj nie ladnie takie puste obraki wysyłać czekamy na poprawę
-
Spoty Katowice i okolice
puście jakąś fote czy coś
-
Spoty Katowice i okolice
ej co tam jest... ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no nie szalej tylko napisz... mam 5 programów... :/
-
Spoty Katowice i okolice
NIE a żeby ci dali gorzką :polew: :polew: Ja lubię gorzką a to żeby ci dali tylko kawę Kawa się najbardziej przyda :polew: ale kawe Inkę błe :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym wolał kawe niż czekolade a w hameryce to dają 25 dolców... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
same jakoś tak przeskakują
-
Spoty Katowice i okolice
szczęść boże
-
Spoty Katowice i okolice
a jutro wolne? Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free twardziel...
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
:polew::polew: a w dodatku avanta ma :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ooo jakiś ty światowyy przeca na lotnisku pracuje to musi byc swiatowy
-
Spoty Katowice i okolice
wolałbym włochatą czapkę strażnika od księżnej hmm albo w sumie nie bo nie mam szyberdachu... :/
-
Spoty Katowice i okolice
hehe diman mi też możesz przwieść souvenira
-
Spoty Katowice i okolice
diman jak zes tyle nie spal to lepiej sie kimnij bo rano bedzie trza wstac ty keżor co to jest za bajka... :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:18_________________________________________________ja spadam na chwile bo sunia mi już nie da pisać... chyba chce iść na dwór...