Treść opublikowana przez Seski
-
[ALL] Demontaż radia concert
hmm... ja bym na twoim miejscu spróbowal kluczem... zawsze lepiej sprobowac a w sumie to ja tez zawsze wyciągam za pomocą blaszki (którą robie sobie ze starej tablicy rejstracyjnej ) ale zeby cos kiedy uszkodzić to jeszcze się nie zdarzyło
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam w piwnicy na sprzedaż :decayed: a jaką masz? może jak sprawdze że to u mnie nie kabel albo radio to się przyda taka informacja chodzaż wolałbym żeby to był kabel tylko
-
Spoty Katowice i okolice
ejjj... ma ktos moze zmierniarke w b5 z okolic S-c i chcialby mi pomóc??
-
Spoty Katowice i okolice
I jak tam po spocie? ja wczoraj siedziałem w garażu do 00:20 bo robiłem zmieniarkę i nie działa a niby miało mi to szybko pójść może ktoś się zna i może pomóc?
-
Spoty Katowice i okolice
diman znasz mnie? chyba NIE więc po co głupio komentujesz?
-
Spoty Katowice i okolice
oj choroba to nie jest wytłumaczenie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Może i ja się zjawię dzisiaj o ile uda mi się na czas wyjechać z garażu...
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
no ładny avancik al szczerze to nie zakładaj wiekszych niż 17'' no 18'' to już ostatecznośc jak dla mnie i proponuje jakies firmowe (to znaczy orginlane audi albo bbs albo innej zaneje renomoweanej firmy)
-
Spoty Katowice i okolice
a co to za impreza widzę że ktoś zasnął z nudów :gwizdanie:
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
wg mnie najprościej sprawdzić miernikiem opór na każdej ze świeć albo poprostu kabelek aku i podpiąć na chwile i zobaczyć czy grzeja... u mnie ostatnio wymieniałem i z 4 świec wszystkie były padnięte :gwizdanie: ale o dziwo przy -16 odpalał AUDI power
-
[B5 AFN] Wymiana(wykręcenie świec żarowych).
ja zmienialem u siebie poszlo spokojnie... tylko nie dokręcaj za mocno! i pozatym nie ma się czego bać
-
[ALL B5] Podgrzewacz silnika 230V do Audi
eee... nie stosowałem i nie myślałem o tym nawet i chyba nie będe przecież to wygląda jak stara grzałka do wody... nazwałbym to wynalazkiem kowalskiego
-
[B5 AJM] Bicie (odgłosy basowe) w tylnim lewym kole
dołączam się do pytania... gdzieś na forum wyczytałem iz może to być mocowanie amortyzatora... ale lepiej spytać jeszcze raz
-
Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego najlepszego dzięki za spot miło było poznać :> ja nie dotykałem ;( więc nie pisze
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
no ciekawie, ciekawie i ten wskaźniczek doładownia
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
wg mnie reklamuj aku puki możesz a potem posprawdzaj wszystko co koledzy wymienili wyżej a i jeśli możesz to kup sobie więcej niż 70Ah
-
[B5 AVG] Wyższe wskazanie temperatury na wskaźniku jaka przyczyna?
baaaa dzięki wielkie... sam bym tego nie znalazł bo nie działa mi wyszukaraka na formum chyba od 3dni (nie wiem czy nie tylko mi czy to ogólny błąd) aczkolwiek przez to, że nie chodzi zacząłem więcej pisać [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:41_________________________________________________ooo widze że kolega też z S-c [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:43_________________________________________________hmm... sprawdzalem sprawdzalem i w sumie to pytanie takie... kanał 49 leci mi tylko do 80 oC czy to normalne? a kanal 51 caly czas jest 90 oC jak by sie od takiej temperatury zaczynal... może ktoś pomóc i wyjaśnić nowicjuszowi?
-
Spoty Katowice i okolice
ej to na tequile to ja sie chetnie zalapie dawno nie pilem a przy piciu was lepiej poznam
-
[ALL B5] Zmieniarka, radio concert POMOCY
no i porównałem i w tej chwili mam włożonego Panasonica. Tył "radiator" i na naklejce pisze JAPAN ale mam też już w domku blaupuncta traz musze jeszcze tylko popracować nad montażem zmieniarki... ale chyba jednak poczekam na troche lepszą pogodę...
-
Spoty Katowice i okolice
sie słabo mamy z rana
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja osobiscie mam 150cm i zdecydowanie jest to za***iste ale mało wygodne... dlatego też chyba zmienie na krótszą... a co to tych triflex-ów to moje zdanie jest takie... "jak cos jest do wszystkiego, to jest do NICZEGO"
-
Spoty Katowice i okolice
ja popieram firmowe urzywki w szczególności BBSy itp. naprawde mozna znalesc dobre z ciekawym wzorem i ganz stark
-
[ALL B5] Zmieniarka, radio concert POMOCY
nie wiem dokładnie jak to tam z tą regulacją jednak blaupunkt ma zdecydowanie lepsze granie jeżeli to wszystkie maja bezpieczniki 7,5 i wyjście 20W
-
[B5 AVG] Wyższe wskazanie temperatury na wskaźniku jaka przyczyna?
hmm... a może ktoś podpowiedzieć jak... climatronic mam ale dalej co i jak?
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
ja osobiście nie popieram żadnych wirusów... i przyznam że dobrze iż ściągnołeś ten grill z tym chromem