Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Demontaż radia concert


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich klubowiczów :)

W grudniu kupiłem moja niunie i chciałbym do niej wsadzić nowe radio sony.Ale niestety nie moge z tego wzgledu ponieważ koleś który miał ja wczesniej nie miał kluczy do demontażu i na domowy sposob próbował sobie ułatwić sprawe.Wsadzal jakies tam dorobione blachy i po wyginał tam te zabezpieczenia.A mi powiedział ze niestety nie udało mu sie wyjac i ze oryginalne musi byc.Wiec mam pytannie.Jak moge wyjąc to radio bo skoro on to tam po wyginał to nawet ori klucze nie pomogą skoro zepsuł tam to.Macie jakieś pomysły?Już nie wiem co zrobić.Wkurze sie i chyba uszkodze to radio z przodu zeby dostać sie do tych blaszek a radio na straty najwyżej pójdzie.Przepraszam za taki pomysł ale nic mi do głowy nie przychodzi.Pomóżcie :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja bym na twoim miejscu spróbowal kluczem...

zawsze lepiej sprobowac ;)

a w sumie to ja tez zawsze wyciągam za pomocą blaszki (którą robie sobie ze starej tablicy rejstracyjnej :embarrassed: )

ale zeby cos kiedy uszkodzić to jeszcze się nie zdarzyło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostateczności można rozebrać schowek i spróbować dostać się do radia od tyłu po prostu je wypchać, te blaszki pancerne nie są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem patent u siebie taki z jednej strony coś minimalnie grubszego do klucza np scyzoryk, a z drugiej normalny klucz do wyciagania radia+troszke siły i radio wyskakuje. Podejżewam, że radio nie tyle ma powyginane blaszki co wpakowane zostało na siłe, a jak nie da rady to przez schowek wsadzisz reke i poodginasz zaczepy a wtedy samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was , kurcze ja mam podobny problem , nie moglem wyciagnac radia oryginalnymi blaszkami wiec odkrecilem schowek pasazera i schowek pod kierownica i byl bdb dostep od tylu radia aby je wypchac ,lecz niestety ale z lewej strony wyjdzie tylko na 1 cm i dalej nie pusci za nic , od pasazera wychodzi normalnie , prosze was koledzy o jakas pomoc i pomysly jak je wyjac aby nic nie urwac czy porysowac , z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...