Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co tam się stało :gwizdanie: no co... przyszła wielka woda i teraz będzie promocja na samochody... [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________ nie... w Japonii jest poprostu dużo ludzi i nauczyli się ekonomicznie parkować... Oj Seski, Seski... Co Akjam, Akjam? Nic. to
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie... w Japonii jest poprostu dużo ludzi i nauczyli się ekonomicznie parkować... Oj Seski, Seski... Co Akjam, Akjam?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie... w Japonii jest poprostu dużo ludzi i nauczyli się ekonomicznie parkować...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez nie mam roweru... :/ i szkoda mi wydac 1500zl na takowy pojazd bo i tak nie bede mial czasu z niego korzystac...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy po robocie
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I tak Ci nie ładuje, daleko nie odjadą :polew: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________A tak w ogóle to podobno dzisiaj jakiś Dzień Mężczyzn :> więc.. Wszystkiego najlepszego co mi nie ładuje :embarrassed: bo nie czaje może turbo...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:39_________________________________________________dobrze miec oske... nie ma problemow z zadnym dzileniem itp....
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przynajmniej nie musicie sie uzerac z glupimi ludzmi... :/
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzieki za wczorajszego spota
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera teraz go wykrywa ale nie odpala ZDupcył się! akjam OKO mnie rozumie... osz ty będziesz jeszcze coś chciał...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra jade na meczyk...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera teraz go wykrywa ale nie odpala ZDupcył się! akjam OKO mnie rozumie... [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:11_________________________________________________ No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: ale posty lecą.... a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera teraz go wykrywa ale nie odpala ZDupcył się! nie mów mi takich rzeczy, to NIEMOŻLIWE :gwizdanie: musisz się z tym pogodzić... :gwizdanie:
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jestem anonimowym Jaraczem od 14 lat ... ... na alkoholika dopiero pracuje no tak jaraczem to trza być anonimowym
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera teraz go wykrywa ale nie odpala przecież jak podłączasz pod USB to się zawsze ładuje...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie: dobrze godo polać mu... [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:56_________________________________________________oko też nie jedzie...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a gdzie okazja? imprezy i tak są zawsze... nie tylko w karnawale
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________ nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: wpadaj ja idę na 21:30 nie no nie bede robil wiochy odpuszczam opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: spoko bezemnie bedziesz przynajmniej laski rwal :kox: mówisz że nie będziesz mu odstraszał czy zabierał...?
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spytać nie zaszkodzi...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    imprezować nie musisz możesz przyjść postać...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wpadłbym ale kurcze nie chce mi się jechać autem bo ze 2 piwka min. to bym wypił :gwizdanie: Wpadaj nie gadaj głupot ale to nie są głupoty naprawdę mam smaki... a na którą idziecie?[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:45_________________________________________________ czyli mam dzwonić od oka...?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wpadłbym ale kurcze nie chce mi się jechać autem bo ze 2 piwka min. to bym wypił :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.