Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miałem sonary na wcześniejszym aucie i wiem jak h*jowo świecą ale o co ci chodzi...? :gwizdanie: taka znana firma... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:21_________________________________________________
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow Nie bądź taki skromny Kędzior! ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły... noi chyba bede musiał komus jebnać ze łba bedziesz we wtorek? ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu i nie psi tylko sssuczy...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow Nie bądź taki skromny Kędzior! ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły... noi chyba bede musiał komus jebnjavascript:void(0);ać ze łba bedziesz we wtorek? ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu bede... ustawka na gołe klaty...? (na brzuty się z tobą nie mierzę...)
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Rodzin nie mają to napierdalają na forum eee no kto jak kto... ale apeusz ma rodzinę widziałem na własne oczy mamę, tatę, i psa... eee... prawa walleło?
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu robert. 685 Wilma 554 -makaveli- 308 Arturoo 305 wrclaguna 302 Kimi 285 Cuber 274 Pucek 260 miron78 244 wiesiek3d 244 ja już nie mam pytań... :gwizdanie:
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ze przyjezdzales na spoty nieznaczy ze sie znalismy :polew: :polew: no w sumie ja cię do tej pory nie znam... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________ no i czemu go puściłeś...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: jakieś takie niebieskie stawiasz flache flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich flacha albo lacha :polew: :polew: może tobie... :gwizdanie: ja wybieram na bank flache...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :polew: nieprawda ostatniej zimy też tak było nawet pod 12 podchodziło... (i mnie wtedy znałeś zdziro...)
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli 6000K nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie: ups...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakieś takie niebieskie stawiasz flache
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? stare dobre czasy... 3500 :kox: :kox:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli 6000K nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a Seski nap***a z komórki a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... białego no ku*wa białego był w promocji...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ we wtorki są spoty :bicz: ja też go :bicz3: :doh1: :bicz:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:58_________________________________________________ no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ we wtorki są spoty :bicz: mam zniżki na wtorkowe seanse więc ale 1zł od biletu...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a Seski nap***a z komórki z noki 3310 no i co... miałeś taką rozbudowaną opcję w swojej...?
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a Seski nap***a z komórki a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my nie one same tak... :gwizdanie:
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie: no właśnie a "obczaj" po pół roku... :gwizdanie: Jeżdżę teraz na 4300K już jakieś 4 miechy i jest za***iście d*pa... :bicz3:
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niezmusisz nas do pisania w twoim watku :tongue4: kędzior bądź TWARDY...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie: no właśnie a "obczaj" po pół roku... :gwizdanie:
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie to tylko 1/2 bo się ich nie da spamiętać...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mamy swoją stronę w internecie... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________ a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie:
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    też mnie się tak wydaje dla mnie 4300K z czasem świecą za słabo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.