Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :polew: no tak każdy ma swoje problemy...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a górnych wahaczy nie chcesz...? handlarz [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________ Pucek ich u mnie nie brał, Kędziorowi zamówiłem dzisiaj, może Ci Kedzior sprzedać za 300zł kpl razem z nakrętkami + certyfikat z hartowania od nas dostaniesz i nawet pozyczym ci pyrola nie handlarz tylko akurat mam na zbyciu..
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a górnych wahaczy nie chcesz...?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ciągle mi mało to myśl o czymś innym... i dobranoc [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________ jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie: wypijemy w BT litra i coś wymyślimy http://thechive.com/2011/03/17/this-baby-doesnt-know-about-the-nose-yet-video/ Dzieci są przejebane.... tyż taki byłeś... :>
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kaaaasanova, ale jak na razie nic nie wyrwał :gwizdanie: Przynajmniej ja nie widziałem, nie słyszałem Poza tym w BT same pędzle, to co tam wyrywać. A te co tam są to wszystkie niby zajęte niby... a jak co to miescowe będziemy wyrywać... gregory Nie wiem czy już Ci to ktoś mówił.... ale oglądałem ostatnio Dr.Housa i patrząc na niego i na Ciebie to podobni jesteście... :gwizdanie: Kędzior spoko damy rade... Elvis80 Ate sobie Hamuje..... przód i tył + tarcze powiem ci grisza że coś troszke racji w tym masz... [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:04_________________________________________________ jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie: poproś mamę może ci zrobi papu...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: jak bidny tam został na tym pomoście... powinni go dobić, nie cierpię ruskich prawie rasizm... a przecież oni tacy śmieszni...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: jak bidny tam został na tym pomoście...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i po co się pchasz w te korki...?
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no dimek to wszystko fajnie tylko kijowo zostac bez auta na jakis czas... moze mirek ci pozyczy jedno... a ja nie moge teraz isc na L4...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to co zawsze... Czli pisałeś bzdury? tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Mogliście wpaść bo wódeczka się lała wczoraj grubo... :gwizdanie: no a co innego miałem pisać...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to co zawsze...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie będzie ktoś jutro w Gliwicach w okolicy ul Lotników ok 14-15 a potem na spocie...?
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bulczas byłem dzisiaj i mierzyłem swój wcześniej i za godzine ten i był większy niż mój... więc hellloł
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie: to tu masz za 60zł i koleś nie wie o co kaman więc jarzma dorzuci ci gratis pewnie... Ale on ma 321 a my szukamy 312 a k**wa nie powiem ci co on ma... ma napewno większe niż 288...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie: to tu masz za 60zł i koleś nie wie o co kaman więc jarzma dorzuci ci gratis pewnie...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pucek coś ty miał z fizyki...? ile obrotów zrobi koło w maluchu przy prędkości 100km/h a ile twoje 18"? to jest proste... powierzchnia jest trochę większa (nie na szerokość) i mniejszą siłę trzeba włożyć w zatrzymanie... nie wytłumaczę ci tego równaniem bo aż taki dobry to nie jestem ale wystarczy to wziąć na logikę no i większa się mniej grzeje...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pucek na logike masz małą różnicę bo z praw fizyki to wynika, (łatwiej zatrzymać coś na dużej średnicy niż na małej, większa modulacja) jednak jeśli nawet tłoczek nie jest większy i mocniejszy to 288 spokojnie starczą [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________ przecież ja nie chce pakować 321... ja chce sprawne 288...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://moto.allegro.pl/zacisk-hamulcowy-lewy-przod-audi-a4-b5-i1490401912.html to jest na bank pod 321 bo do 288 jest za duży... prawy już ściągnał z aukcji bo myślał że wezme...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...? Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje to widziałem ale to jest jakieś ciulstwo... boje się brać takich które wyglądają gorzej niż moje... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________ Tu masz taki i taki[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...? Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje Sorki tutaj ja dzisiaj byłem pod mikołowem i okazalo się że za duży... i drugi koleś też nie miał 288... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________ i tu pucek masz racje bo niczym się nie różnił ten co go dzisiaj oglądałem, nawet tłoczek i klocki był te same, tylko widać pod większą tarczę... niby jakaś drobna różnica będzie ale znikoma...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:27_________________________________________________ps. właśnie bulczas znalazłęm ci już 321
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    prawy potrzebuje... a będzie to to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.