Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to co mam k**wa szukać 312 żeby znaleść swoje...?
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    balentajs może być...? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ że niby taka dobra...? moze być balentajs :> to jaki adresss?
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wolisz zrobic to samemu? :gwizdanie: nie on woli się wyspać przed pracą... i ja też już o tym myślę...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a właśnie... allegro... jeśli chodzi o śląsk to lipaaa...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    balentajs może być...? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ że niby taka dobra...?
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wlasnie pytałem kumpla co 1.8 TQ miał na rozbiórkę ale zacisków już nie ma.. i po co mi robisz nadzieje... ;( dalej w gwadelupie czornej d*pie jestem[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________ ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... Jak Ty nie masz roweru :polew: pożycze od ojca...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po co Ci zaciski, po co Ci hamulce - przecież twoje padło się turla... turla nie turla ale czasami trza zahamować jak ktoś nie zdąży zjechać... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________ a co zapraszasz nas...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty ino chlejesz.... :gwizdanie: no nie reszta wcale tego nie robi...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ile miała volt...? :gwizdanie: 220 uuuu [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? jaki ty chcesz zacisk ? na tarcze 288 mm taką jak ja mam w 1.8 T? no ganz genau... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________ a potem zderzaki rozwalone... :gwizdanie:
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ile miała volt...? :gwizdanie: 220 uuuu [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...?
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ile miała volt...? :gwizdanie:
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolega... :polew: jak to się mówi... ch*j nie kolega...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    alkohol to zło... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________ ma jeden w garażu (nie mogłem się powstrzymać Pucek ) 1. taka prawda, głupoty się po nim wyrabia i w ogóle... 2. to dobrze... jestem u niego za godzine...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    apeuszu a ty nie masz koło siebie przypadkiem szrotu...? :gwizdanie:
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    alkohol to zło...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to smacznego senk ju
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło... napij sie ziolek to sie trochu uspokoisz no idę właśnie zrobić obiad i otworze browara...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jak kupiles? za duży... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________jestem uziemiony... ;(
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja jade po zacisk...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej 2.8 Q jaką ma średnice tarczy...? :gwizdanie:
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a Ty gdzie się szlajasz aktualnie w garażu i co gorsza... PILNIE POTRZEBUJE prawy zacisk do mojego...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:29_________________________________________________ kijowo... rozkręciłem auto i nie mam jak poskładać... nie wiesz czy ktoś nie mam na zbyciu prawego zacisku...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.