Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
to co mam k**wa szukać 312 żeby znaleść swoje...?
-
Spoty Katowice i okolice
balentajs może być...? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ że niby taka dobra...? moze być balentajs :> to jaki adresss?
-
Spoty Katowice i okolice
wolisz zrobic to samemu? :gwizdanie: nie on woli się wyspać przed pracą... i ja też już o tym myślę...
-
Spoty Katowice i okolice
a właśnie... allegro... jeśli chodzi o śląsk to lipaaa...
-
Spoty Katowice i okolice
balentajs może być...? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________ że niby taka dobra...?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wlasnie pytałem kumpla co 1.8 TQ miał na rozbiórkę ale zacisków już nie ma.. i po co mi robisz nadzieje... ;( dalej w gwadelupie czornej d*pie jestem[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________ ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... Jak Ty nie masz roweru :polew: pożycze od ojca...- Spoty Katowice i okolice
po co Ci zaciski, po co Ci hamulce - przecież twoje padło się turla... turla nie turla ale czasami trza zahamować jak ktoś nie zdąży zjechać... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________ a co zapraszasz nas...- Spoty Katowice i okolice
ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy...- Spoty Katowice i okolice
Ty ino chlejesz.... :gwizdanie: no nie reszta wcale tego nie robi...- Spoty Katowice i okolice
talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...?- Spoty Katowice i okolice
a ile miała volt...? :gwizdanie: 220 uuuu [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? jaki ty chcesz zacisk ? na tarcze 288 mm taką jak ja mam w 1.8 T? no ganz genau... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________ a potem zderzaki rozwalone... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
a ile miała volt...? :gwizdanie: 220 uuuu [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________to kto po mnie przyjedzie we wtorek...?- Spoty Katowice i okolice
a ile miała volt...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
kolega... :polew: jak to się mówi... ch*j nie kolega...- Spoty Katowice i okolice
alkohol to zło... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________ ma jeden w garażu (nie mogłem się powstrzymać Pucek ) 1. taka prawda, głupoty się po nim wyrabia i w ogóle... 2. to dobrze... jestem u niego za godzine...- Spoty Katowice i okolice
apeuszu a ty nie masz koło siebie przypadkiem szrotu...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
alkohol to zło...- Spoty Katowice i okolice
no to smacznego senk ju- Spoty Katowice i okolice
no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło... napij sie ziolek to sie trochu uspokoisz no idę właśnie zrobić obiad i otworze browara...- Spoty Katowice i okolice
no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło...- Spoty Katowice i okolice
i jak kupiles? za duży... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________jestem uziemiony... ;(- Spoty Katowice i okolice
a ja jade po zacisk...- Spoty Katowice i okolice
ej 2.8 Q jaką ma średnice tarczy...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
a Ty gdzie się szlajasz aktualnie w garażu i co gorsza... PILNIE POTRZEBUJE prawy zacisk do mojego...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:29_________________________________________________ kijowo... rozkręciłem auto i nie mam jak poskładać... nie wiesz czy ktoś nie mam na zbyciu prawego zacisku...? - Spoty Katowice i okolice