Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
Miałem sonary na wcześniejszym aucie i wiem jak h*jowo świecą ale o co ci chodzi...? :gwizdanie: taka znana firma... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:21_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow Nie bądź taki skromny Kędzior! ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły... noi chyba bede musiał komus jebnać ze łba bedziesz we wtorek? ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu i nie psi tylko sssuczy...
-
Spoty Katowice i okolice
tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow Nie bądź taki skromny Kędzior! ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły... noi chyba bede musiał komus jebnjavascript:void(0);ać ze łba bedziesz we wtorek? ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu bede... ustawka na gołe klaty...? (na brzuty się z tobą nie mierzę...)
-
Spoty Katowice i okolice
Rodzin nie mają to napierdalają na forum eee no kto jak kto... ale apeusz ma rodzinę widziałem na własne oczy mamę, tatę, i psa... eee... prawa walleło?
-
Spoty Katowice i okolice
ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: oj ty dziwko bez szkoły...
-
Spoty Katowice i okolice
10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu robert. 685 Wilma 554 -makaveli- 308 Arturoo 305 wrclaguna 302 Kimi 285 Cuber 274 Pucek 260 miron78 244 wiesiek3d 244 ja już nie mam pytań... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to ze przyjezdzales na spoty nieznaczy ze sie znalismy :polew: :polew: no w sumie ja cię do tej pory nie znam... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________ no i czemu go puściłeś...- Spoty Katowice i okolice
ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: jakieś takie niebieskie stawiasz flache flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich flacha albo lacha :polew: :polew: może tobie... :gwizdanie: ja wybieram na bank flache...- Spoty Katowice i okolice
stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :polew: nieprawda ostatniej zimy też tak było nawet pod 12 podchodziło... (i mnie wtedy znałeś zdziro...)- Spoty Katowice i okolice
czyli 6000K nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie: ups...- Spoty Katowice i okolice
jakieś takie niebieskie stawiasz flache- Spoty Katowice i okolice
Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? stare dobre czasy... 3500 :kox: :kox:- Spoty Katowice i okolice
czyli 6000K nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no a Seski nap***a z komórki a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... białego no ku*wa białego był w promocji...- Spoty Katowice i okolice
no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ we wtorki są spoty :bicz: ja też go :bicz3: :doh1: :bicz:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:58_________________________________________________ no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ we wtorki są spoty :bicz: mam zniżki na wtorkowe seanse więc ale 1zł od biletu...- Spoty Katowice i okolice
no a Seski nap***a z komórki z noki 3310 no i co... miałeś taką rozbudowaną opcję w swojej...?- Spoty Katowice i okolice
no a Seski nap***a z komórki a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka...- Spoty Katowice i okolice
my nie one same tak... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie: no właśnie a "obczaj" po pół roku... :gwizdanie: Jeżdżę teraz na 4300K już jakieś 4 miechy i jest za***iście d*pa... :bicz3:- Spoty Katowice i okolice
niezmusisz nas do pisania w twoim watku :tongue4: kędzior bądź TWARDY...- Spoty Katowice i okolice
Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie: no właśnie a "obczaj" po pół roku... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
nie to tylko 1/2 bo się ich nie da spamiętać...- Spoty Katowice i okolice
mamy swoją stronę w internecie... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________ a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
też mnie się tak wydaje dla mnie 4300K z czasem świecą za słabo... - Spoty Katowice i okolice