Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jedna z pierwszych stron mnie rozj*bała jak kulką 9mm przej*bała kolesia na pół...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________ i pod maska ADR nom bomba Nie ma bata nigdy więcej tego błędu czyli kase już masz... nie sprawdzałem czy wypłata za grudzień przyszła z mojej mogę kupić oponę jak zrobie wszystkie opłaty ale nie będę miał wtedy za co żyć... :gwizdanie: ale będzie lepiej w tym roku... w końcu coś znajdę...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________ i pod maska ADR nom bomba Nie ma bata nigdy więcej tego błędu ja już nawet myślałęm nad 1.8T + lpg przy tych cenach paliw... :gwizdanie:
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________ i pod maska ADR nom bomba Nie ma bata nigdy więcej tego błędu czyli kase już masz... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________ ooo to wiem to mam 6000K :gwizdanie:
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk:
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my...? nie...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem romantyką wolno zawsze... no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony... chyba romantykom :doh1: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html fele zachorowałem na nie tylko opony śmietnik, ja mam tyle mięsa na moich 17" i jak popada jest lipa a koszt opon 19" to lepiej nie myśleć :gwizdanie: no ale w nowej b6 miszki ładnie będą wyglądały... :gwizdanie:
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem romantyką wolno zawsze... no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony... chyba romantykom :doh1: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html dla mnie lubie pełne...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem romantyką wolno zawsze... no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony... chyba romantykom :doh1: nie czepiaj się spieszę się... zawsze mam iść sprawdzić...?
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem romantyką wolno zawsze... no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja o suchym pysku :gwizdanie: a to czemu...? bo w niedzielę trzymam fason ze niby dzentelmen? właśnie po 12 można ya yhymm ja w sumie mam w zamrażarce jakieś 0,35l wódy i się waham zapraszasz...?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja o suchym pysku :gwizdanie: a to czemu...? bo w niedzielę trzymam fason ze niby dzentelmen? właśnie po 12 można :polew: \ bry:
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja o suchym pysku :gwizdanie: a to czemu...? bo w niedzielę trzymam fason fason fasonem ale na poprawę humoru...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja o suchym pysku :gwizdanie: no ja też, chciałem tylko rozładować napięcie nie baw się moim uczuciem :gwizdanie: ty też romantyk...?
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty co za opis gg ? a taki tam ale nie płaczesz ? to zależy czy mi czasem coś w oko nie wpadnie chyba ktoś...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja o suchym pysku :gwizdanie: a to czemu...?
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty co za opis gg ? a taki tam ale nie płaczesz ? Miszka, nie przeginaj :gwizdanie: no myślałem, że o jakąś laskę chodzi nie o spalanie... ;( :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:08_________________________________________________ tak wiemy ty za niedługo będziesz miał przestój to zazdrosny jesteś...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty co za opis gg ? a taki tam ale nie płaczesz ? Miszka, nie przeginaj :gwizdanie: kędzior to romantyk więc może płakać...
  19. nie wiem jak wy ja tam wole finke... na wyborowej się już naciołem... :gwizdanie:
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    włącz disney chanel albo disney xd i zaraz będziesz miał wesoło... (no ewentualnie dla ciebie to www.redtube.pl) :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:57_________________________________________________ a ty co za opis gg ? niech mi ktoś poda jego gg bo nie wiem jaki ma opis... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:57_________________________________________________miszka w końcu znowu nie palisz...? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________psssyt zimy leszek...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fiufiu...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może dobry damski zegarek :gwizdanie: mam ładny z kamieniami szlachetnymi na zbyciu której żeś upierdzielił rękę...? nie używany CITIZEN Eco Drive WR100 :gwizdanie: czyżby kolejna ciąża a nie jest to męski zegarek ? też w allegro znalazłem same męskie... [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________ może dobry damski zegarek :gwizdanie: mam ładny z kamieniami szlachetnymi na zbyciu której żeś upierdzielił rękę...? nie używany CITIZEN Eco Drive WR100 :gwizdanie: czyżby kolejna ciąża a nie jest to męski zegarek ? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________ może dobry damski zegarek :gwizdanie: mam ładny z kamieniami szlachetnymi na zbyciu której żeś upierdzielił rękę...? nie używany CITIZEN Eco Drive WR100 :gwizdanie: czyżby kolejna ciąża nie, poprostu myśle o tym:) nie no to twoja sprawa ale... kur*a masz 20 lat, brak pracy itp. to tylko moje zdanie... :gwizdanie: Widzę że zawsze potrafisz znaleść dobre strony :gwizdanie: z natury jak kędzior i pucek są romatykami ja jestem realistą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:18_________________________________________________ ale to twoja sprawa... jak chcesz to możesz się nawet obrzezać... kup jakiś tani, bo jak nic z tego nie wyjdzie, nie będziesz się wqrwiał, że poszło tyle kasy a to się nazywa myślenie ekonomiczne...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może dobry damski zegarek :gwizdanie: mam ładny z kamieniami szlachetnymi na zbyciu której żeś upierdzielił rękę...? nie używany CITIZEN Eco Drive WR100 :gwizdanie: czyżby kolejna ciąża nie, poprostu myśle o tym:) nie no to twoja sprawa ale... kur*a masz 20 lat, brak pracy itp. to tylko moje zdanie... :gwizdanie: Widzę że zawsze potrafisz znaleść dobre strony :gwizdanie: z natury jak kędzior i pucek są romatykami ja jestem realistą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 19:18_________________________________________________ ale to twoja sprawa... jak chcesz to możesz się nawet obrzezać...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może dobry damski zegarek :gwizdanie: mam ładny z kamieniami szlachetnymi na zbyciu której żeś upierdzielił rękę...? nie używany CITIZEN Eco Drive WR100 :gwizdanie: czyżby kolejna ciąża nie, poprostu myśle o tym:) nie no to twoja sprawa ale... kur*a masz 20 lat, brak pracy itp. to tylko moje zdanie... :gwizdanie:
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.