Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pssyt... lech...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej tylko nie ćwicz na niej... :gwizdanie:
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    śpiwór był pod łóżkiem a kocyka jeszcze poszukam...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to oddam ci wszystko na spocie a jeśli chodzi o rozliczanie to trza by wszystko podsumować więc magda musi to policzyć także może kiedyś coś się okaże [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________a ps. kocyka nie widziałem jeszcze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________keżor a co ty nam wyniosłeś że się nie umiałeś spakować do plecaka a tyle rzeczy ci zostało...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dotleniam to ja się z sabą na spacerze i tyle mi wystarczy... [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________a tak w ogóle to może zostawił ktoś coś u mnie...? jak tak to wiecie jak gdzie i z czym się zgłosić... :gwizdanie:
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie...? No tam tam no co ty... w taką pogodę... No nie wiem Monika mnie ciągnie :gwizdanie: :polew:
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie...? No tam tam no co ty... w taką pogodę...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie...?
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tak mam 13zł teraz coś masz a tak zawsze byś miał debet trza się zbierać umyć itp... a potem do sklepu
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tak mam 13zł
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co znowu musiałbyś się sprawdzić? Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy dobra dobra ty może tak... a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz Dlatego trza kupić kacusia :polew: no właśnie... to ja ci podam numer mojego konta...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co znowu musiałbyś się sprawdzić? Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy dobra dobra ty może tak... a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co znowu musiałbyś się sprawdzić?
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________ no nie przesadzaj że tak cie do wieczora 3mało... to co na spocie ściepa na kacusia...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja nie spotkałem dziś żadnego patrolu :gwizdanie: ja też , nie , ale jechałem z duszą na ramieniu Nie no myśle że nie mieliśmy już nic promili :gwizdanie: Trzeba by może zrobić ściepe na alkomat klubowy to jest wc**j niegłupi pomysł i ja to popieram...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bazooka na ziemniaki... :polew:
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co to było kalambury ? nie prezes się bawi... wygląda jakby prowadził czopera :polew: :polew: nie... impreze
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co to było kalambury ? nie prezes się bawi...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez napisalem ze chciałem... ale mi sie nie udało... ;( to przez tych alkoholików z A4 klubu ale będzie dobrze... próbujemy dojść do stanu użytkowania... dajcie nam jeszcze jakies 4h
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    (a chciałem być pierwszy) o rzesz ty ku*rwa ja pier*oler... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie lepiej nie boje się co tam mogą być za pornosy...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakie powoli już tylko 5h27min ci zostało :gwizdanie:
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no na razie jeszcze nie odpływam... chyba że ty tak ej o kerej mamy być ? tak , żeby przyjść na gotowe [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________a no i najważniejsze pytanie z czego będzie muzyka lecieć ? bo nagrałem CD z MP3 :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:49_________________________________________________właśnie wyskoczyła możesz przyjechać teraz psa wykąpać i jakoś coś puścimy chyba... nie bój żaby
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no na razie jeszcze nie odpływam... chyba że ty tak przyjąłem pierwszego kontrolnego drinka. wóda+tiger a ja pioerwszego browara właśnie skończyłem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.