Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a widisz zapomniałem o tym...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo pewnie się skleiło... a jak je wyciągasz?
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no aż tak tego przełącznika nie potrzebuję żeby... :gwizdanie: i poza tym już załatwiłem...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak by ktos byl na szrocie czy cos takiego i dorwal dla mnie przelacznik awaryjnych z polifta... to byl bym bardzo wdzieczny... bo juz kur*a mac dzwonie szukam po necie 2 dni i za ch*uja pana nigdzie tego gowna nie ma... ;( takze jak ktos cos wie to prosze o kontakt... no ew. stanley od ciebie pozycze... stoisz dzisiaj pod blokiem jak zawsze...?
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    strzalencja...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co? piłbyś nie ? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem trzeba by wykorzystać to , że ma na rano i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać co niebieski kolor auta pośrodku...?
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oł jeeee piwo fachowe obciąganie ch*ja... nie widziałem w sklepie [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:17_________________________________________________ja będę wcześniej a jak by ktoś miał vaga to był bym rad...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego to zaszalałeś tak bardzo przeżyłem to, że jesteś w ciąży, że postanowiłem nie pić razem z Tobą przez ten czas zagraj se lepiej w kancik :gwizdanie: ja do 20ej pracuję więc chyba nie dam rady no chyba, że jakiś późniejszy seansik? hmm chyba raczej nie...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pierwszy...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak go znajdziesz to bierz właśnie czytam wszystko na ten temat To czytaj co byś nie popsuł wychodzi mi jednak na ten moduł za awaryjnymi...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak go znajdziesz to bierz właśnie czytam wszystko na ten temat
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________ a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki? bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego... w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/ Przekaźnik jest chyba tam koło koła kierownicy. Do awaryjnych idą tylko kabelki. Najlepiej podmienić przekaźnik [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________ fajna fura... to co we wtorek pożyczysz mi przekaźnik na 5min
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________ a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki? bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego... w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty bulczas a znasz system montażu kierunkowskazów u nas. tzn. jak idą kable co jest dokładnie odpowiedzialne za co itp.?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ a bo mi się nudzi... Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić... Do garów już ta już mi się chce ty lepiej uważaj żeby Monika cię nie dorwała i nie zagoniła...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a bo mi się nudzi... Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    strzała
  19. wczoraj ok. 16 na rondzie koło fashion jakieś B5 avant ciemne z rejstracją SJ i klubową ramką.
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a czemuż ona dla ciebie taka piękna...?
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    basia, stan gratulujemy! basia abstynencji wspolczujemy... ps.
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan ty zboczku ja romzumiem ze Rocco jest twoim idolem ale nie przesadzaj...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale fajny grubiutki snizek pada...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa moze dla ciebie... :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.