Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan korek jest bo sie ciezarowki poniszczyly...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    akjam to ze ci sie nie chce to nie znaczy ze mozesz sie obijac... samoloty musza latac...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a nawet mnie nie denerwuj... jak widze wyjebanego suv-a z 4x4 toczacego sie przez miasto 30km/h to mnie cos trafia... :/ przeciez nie ma tragedii takiej... da sie jezdzic w miare normalnie a nie kurde 20km/h po rozdzienskiego... i 3 pasy zakorkowane... a zadnego wypadku nie ma ani nic... :/
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czemu nie zadzwoniles ze sie slizgasz...? :/ przeciez za 5min bym tam byl... jeszcze moze 2.8 by sie na rezerwie przykulalo...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" ) były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo No to o wc**j za długo! a da sie jakoś sprawdzić świece ? tak amperomierzem można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a nikt nie mówił że chce sprawdzać na aucie... a faktycznie pomyślałem, że kezor chce sprawdzić te świece co wozi w bagażniku :gwizdanie: no widzisz ja też... a w ogóle ciekawy opis...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" ) były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo No to o wc**j za długo! a da sie jakoś sprawdzić świece ? tak amperomierzem można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a nikt nie mówił że chce sprawdzać na aucie...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" ) były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo No to o wc**j za długo! a da sie jakoś sprawdzić świece ? tak amperomierzem można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe czyżby akjam miał robotę... to co tam się dzieje? jakie opóźnienia?
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe czyżby akjam miał robotę...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wreszcie w domu...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ku**a stoje juz 25min na rozdzienskiego cala biala droga... i kur** mac chyba tu jeszcze postoje.... siedzcie lepiej w doma... a i jescze ksiegowy mi sie swieci.... :/
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no jeden normalny... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:28_________________________________________________ej nie zacicho tu...? nie mowcie ze tacy zaj***ni robota jestescie...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sztywniaki w kapeluszach...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dolałeś jeszcze oleju? tylko kapkę do baku...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzięki po spocie idę w becik...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie masz jak dojechać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:45_________________________________________________ nie ryzykuję na tych letnich bo ta breja jest przekichana... ty na letnich jeszcze jeździsz...?
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jo tyż się melduję a nawet my... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:09_________________________________________________ szkoda... ale płakać nie będziemy...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    eee tam jak nie spadnie z dachu to nie ma strachu... raz w zakopcu na aucie mialem ponad 80cm i byla gitara tzn po tym jak znalazlem auto... bo stalo jedynie pare kupek...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak samo oc to bele gdzie... ale jak z ac to trza wszystko sprawdzic...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to milej nauki...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szkoda... bo potrzebuje jakis plug...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor nie przyjechal bys do mnie...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.