Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a w ogole uwazaj bo na rozdzienskiego zaraz za będzinem dupny korek jak możesz to jedz inaczej...[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________no w sumie czego się nie robi dla krola...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    akjam do vagowania nie trzeba mieć czystego auta...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia... czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu jak byś chciał to jestem teraz w domu... sam przyleziesz jak zapraszasz...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia... czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu jak byś chciał to jestem teraz w domu...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior ty łajzo...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie: Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć a podpis...? Ten duży zbiornik nie pasuję a pompki spryskiwaczy mam dojście do nowych orginalnych aha[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________dobra ja się zbieram... to miłych snów wam życzę... i grzeczni bądźcie...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie: Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć a podpis...?
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala chcesz być jak gure... :gwizdanie: guru to nawet bialej gruszki nie ma stary ja mowie o bialej perle z kolego stasiem [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________ widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala Z czarnym dachem i czarną felą dokladnie taka ma byc taka ma bulczas :gwizdanie: jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji... a to że to nie perła to ja wiem...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala chcesz być jak gure... :gwizdanie:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    albo http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-allroad-amortyzatory-pneumatyczne-4szt-i1297478466.html może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: ja dzis pieknego widzialem w CZ i to czerwonego coraz bardziej podobaja mi sie czerwone auta, kolor powraca do łask :gwizdanie: czarny to jest klasyk a czerwony nie pasuje do wszystkich aut...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    albo http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-allroad-amortyzatory-pneumatyczne-4szt-i1297478466.html może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: no przecież mówisz że znowu zmieniasz sprężyny...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widziałem, ale mam od cholery wydatków dwa wyjazdy do ASO mniej i juz bylyby twoje narazie wydałem w ASO 30zł :gwizdanie: a czemu wraczasz...? [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:56_________________________________________________ ale nie pobrudziłeś fotela...?
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ma zawieszenie 1be... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________ taaa i chyba do baku nasikasz... ile to spalało jak jechałeś...? Więcej niż Kędzior potrafi wypić :polew: hmm no nie przesadzajmy tyle to aż nie spali...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i co przejrzałeś...? po prostu powolny jesteś...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa i chyba do baku nasikasz... ile to spalało jak jechałeś...?
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dam 5k sprzedajesz :gwizdanie: licz się z tym, że musisz z 1000zł włożyć żeby przegląd przeszła ale w ogłoszeniu można napisać że kobieta nim jeździ ostatnio...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak dajesz to ja moge chcieć...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się ja bym wolał jakieś fajne kubły jesteście przec**je nic wam nie pasuje [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________seski obczaj na allegro co można za 1000zł kupić-gorszy stan nie wiem bo się nie interesowałem... ale tak czy inaczej żal by mi było wywalić za fotele tyle kasy a wyglądają gorzej niż moje... a do teog teraz jeszcze boczki...? i w zimę w dupsko zimno w lato parzy itd. także pozostanie przy tym co mam...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się ja bym wolał jakieś fajne kubły sparco...?
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się czy ja wiem... stan foteli chyba nie jest dobry
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakies doswiadczenia pewnie zna kogoś, kto to zrobił albo..... Bulik ile masz zeber :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.