Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogole uwazaj bo na rozdzienskiego zaraz za będzinem dupny korek jak możesz to jedz inaczej...[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________no w sumie czego się nie robi dla krola...
-
Spoty Katowice i okolice
akjam do vagowania nie trzeba mieć czystego auta...
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia... czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu jak byś chciał to jestem teraz w domu... sam przyleziesz jak zapraszasz...- Spoty Katowice i okolice
Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia... czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu jak byś chciał to jestem teraz w domu...- Spoty Katowice i okolice
Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział już ci mówiłęm chyba z brzuchata.... i pozatym spróbuj szczęścia...- Spoty Katowice i okolice
kędzior ty łajzo...- Spoty Katowice i okolice
zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie: Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć a podpis...? Ten duży zbiornik nie pasuję a pompki spryskiwaczy mam dojście do nowych orginalnych aha[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________dobra ja się zbieram... to miłych snów wam życzę... i grzeczni bądźcie...- Spoty Katowice i okolice
zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie: Spryski zamontowane tylko nie mam kiedy podłączyć a podpis...?- Spoty Katowice i okolice
zrozumieli napewno ale droczą sie nie sądzę żeby zrozumieli... oni są już pewnie po 5 piwie i trochę wolniej myślą... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________ty bulczas nie nie montujesz w końcu tych sprysków... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala chcesz być jak gure... :gwizdanie: guru to nawet bialej gruszki nie ma stary ja mowie o bialej perle z kolego stasiem [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________ widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala Z czarnym dachem i czarną felą dokladnie taka ma byc taka ma bulczas :gwizdanie: jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji... a to że to nie perła to ja wiem...- Spoty Katowice i okolice
widze kolego masz gust biala perla mnie rozwala chcesz być jak gure... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
albo http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-allroad-amortyzatory-pneumatyczne-4szt-i1297478466.html może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: ja dzis pieknego widzialem w CZ i to czerwonego coraz bardziej podobaja mi sie czerwone auta, kolor powraca do łask :gwizdanie: czarny to jest klasyk a czerwony nie pasuje do wszystkich aut...- Spoty Katowice i okolice
albo http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-allroad-amortyzatory-pneumatyczne-4szt-i1297478466.html może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: no przecież mówisz że znowu zmieniasz sprężyny...- Spoty Katowice i okolice
widziałem, ale mam od cholery wydatków dwa wyjazdy do ASO mniej i juz bylyby twoje narazie wydałem w ASO 30zł :gwizdanie: a czemu wraczasz...? [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:56_________________________________________________ ale nie pobrudziłeś fotela...?- Spoty Katowice i okolice
ma zawieszenie 1be... [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________ taaa i chyba do baku nasikasz... ile to spalało jak jechałeś...? Więcej niż Kędzior potrafi wypić :polew: hmm no nie przesadzajmy tyle to aż nie spali...- Spoty Katowice i okolice
i co przejrzałeś...? po prostu powolny jesteś...- Spoty Katowice i okolice
taaa i chyba do baku nasikasz... ile to spalało jak jechałeś...?- Spoty Katowice i okolice
dam 5k sprzedajesz :gwizdanie: licz się z tym, że musisz z 1000zł włożyć żeby przegląd przeszła ale w ogłoszeniu można napisać że kobieta nim jeździ ostatnio...- Spoty Katowice i okolice
jak dajesz to ja moge chcieć...- Spoty Katowice i okolice
w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się ja bym wolał jakieś fajne kubły jesteście przec**je nic wam nie pasuje [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________seski obczaj na allegro co można za 1000zł kupić-gorszy stan nie wiem bo się nie interesowałem... ale tak czy inaczej żal by mi było wywalić za fotele tyle kasy a wyglądają gorzej niż moje... a do teog teraz jeszcze boczki...? i w zimę w dupsko zimno w lato parzy itd. także pozostanie przy tym co mam...- Spoty Katowice i okolice
w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się ja bym wolał jakieś fajne kubły sparco...?- Spoty Katowice i okolice
w dupe kolor są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się czy ja wiem... stan foteli chyba nie jest dobry- Spoty Katowice i okolice
jakies doswiadczenia pewnie zna kogoś, kto to zrobił albo..... Bulik ile masz zeber :?: - Spoty Katowice i okolice