Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hhahhahahahaha 1. auto nie jest zrobione 2. auto będzie zrobione za miesiąc 3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday 4. chyba żartujesz ale ty jesteś skąpiec... na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... założę się, że masz więcej pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle sam bym taka chcial ale pogadaj ze stanleyem moze ci cos pochyta ej stan nie jest biurem pracy... poza tym najpierw mi ma załatwić... :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________ co ty znowu przy aucie chcesz rezać...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale o co chodzi z tymi fajkami...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________ co koniec przegrałeś to płać...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hhahhahahahaha 1. auto nie jest zrobione 2. auto będzie zrobione za miesiąc 3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday 4. chyba żartujesz ale ty jesteś skąpiec... na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... założę się, że masz więcej pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle kurde... 3 kafle to i ja bym chciał... więc przegrałeś dajesz mi różnicę... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:57_________________________________________________stan a wy chętni na czeko w środę...?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hhahhahahahaha 1. auto nie jest zrobione 2. auto będzie zrobione za miesiąc 3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday 4. chyba żartujesz ale ty jesteś skąpiec... na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... założę się, że masz więcej pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie i jeszcze do tego robi świątek, piątek i soboty...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hhahhahahahaha 1. auto nie jest zrobione 2. auto będzie zrobione za miesiąc 3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday 4. chyba żartujesz ale ty jesteś skąpiec... na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... założę się, że masz więcej założymy się o różnicę...? to się przylansujecie czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma kaski nie bedzie to moze przezyje Diman kaska musi być bo inaczej to nawet nie dojadę... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________ ja...? czemu...? kaski niestety nie bedzie nie da rady to 1 fajki to 2 no i zyganie to 3 wiec raczej nie da rady ;( a i ja nieobiecuje narazie eee nie zrozumiałem cię trochę ale dobra...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i oczywiście strzała...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hhahhahahahaha 1. auto nie jest zrobione 2. auto będzie zrobione za miesiąc 3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday 4. chyba żartujesz ale ty jesteś skąpiec... na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________ nieświadomi się śmieją... (czy jakoś tak...)
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to się przylansujecie czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma kaski nie bedzie to moze przezyje Diman kaska musi być bo inaczej to nawet nie dojadę... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________ ja...? czemu...?
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no dokładnie... a my idziemy w środę do czekolady więc rezerwować sobie czas (ty i Monika)
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to gitara... a tata już się otrząsł po tym jak poczuł moc APU... My też czekamy bo wtedy idziemy na imprezę - Pucek stawia... no tak stawia bo zarobi na to i w ogóle jak nie to pogadamy inaczej i my napiszemy pisemko...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie: ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak bedzie kasa to moge isc no i to lubię... no to dobrze że się za to zabrałeś... a z ubezpieczeniem poszło wszystko ok...? nie ma jak to obszerna odpowiedź... wlasnie przeniesmy sie troche na gliwickie ponabijac posty :gwizdanie: nie rób tu propagandy...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jak tam stanley dalej do tych jeździsz czy już ci otworzyli świętochłowice?[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________ jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj no dalej wytrzymuje... poprostu jestem fajny... stan he jestem fajny dobre :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:30_________________________________________________ :gwizdanie:pewnie kolega z toyoty sie obrazil i tak się nie przyzna :> jak bym nie był to byś ze mną nie rozmawiał a Magda by ze mną nie wytrzymała... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________no i wszystko jasne... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________pucek a tyś już się zabrał za auto...? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________ej i czemu teraz tak cicho... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:33_________________________________________________a idziemy na impreze do czeko w środę? bo w czwartek wolne
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jaka samotna we dwójkę to już nie samotna... no nie mow ze magda jeszcze z toba jest jeszcze nie dala sobie spokoj no dalej wytrzymuje... poprostu jestem fajny... stan
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cos znowu narobil najebales sie nie Miszka dzisiaj pobił rekord sprzedaży w city...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poza tym jesteś ty i miszka...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cudny dzień... bo po pracy i się kończy i w ogóle... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________ jaka samotna we dwójkę to już nie samotna...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej a tobie co...?
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu zawsze sie dzieje [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________ no nie Magdę mam... jeszcze :kox: no jeszcze jeszcze... a co się dzieje...? bo nic nie widzę... no u nas wporzadku narazie troche zygamy se z kaska a tak po za tym to git :polew: nic tak nie łączy jak wspólne żyganie (nie koniecznie z tych samych powodów...) :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:05_________________________________________________zaraz wracam idę herbatkę zrobić... :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:07_________________________________________________już jestem...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jak tam u was Diman? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________ tu zawsze sie dzieje [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________ no nie Magdę mam... jeszcze :kox: no jeszcze jeszcze... a co się dzieje...? bo nic nie widzę... [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________pozdrów od nas Kasię [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________a ty gdzie teraz...?
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a w ogóle to coś ciekawego się tu dzieje...? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________ no nie Magdę mam...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to lecę cześć apeusz...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________ no to lecę też już muszę spadać... :polew: cześć akjam[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________ a jak duzo wydatkow mam jak juz wspomniales A ilę będziesz miał jak dojdzie jeszcze jedna osóbka... Taka mała a kasy potrzebuje więcej niż cała rodzina! :kox: no i dlatego cza zasuwac dwa razy wiecej :gwizdanie: Cza, cza... ty cos o tym wiesz co [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:57_________________________________________________ to i ja sie strace :polew: strzała diman...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:59_________________________________________________no i wreszcie sam...
  23. tak widziałem twoje padło pod szkołą...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaś ten ci... a co nie pasuje... :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.