Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to było retoryczne...?
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    rudowłosy...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to sa szerokie lacze a jakie dorąbane nadkola... :polew: do twojego by takie pasowały Taaa i do tego ten spojler... :polew: nieee... spojler sobie przypierdziele taki metalowy jak na F&F... :]
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to sa szerokie lacze a jakie dorąbane nadkola... :polew: do twojego by takie pasowały też nad tym myślałem właśnie... chyba jutro sobie zmontuje takie...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to sa szerokie lacze a jakie dorąbane nadkola... :polew:
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    idź na arch wnętrz będziemy mieć dużo wykładów razem masz , widziałem przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... Ty do lasek, która Cie zechce jak ty lalusiu wiecej czasu spedzasz przed lustrem niż one :polew: no nie sądzę ostatnio jak przyjechałeś to mnie obudziłeś i wyrobiłem się w 5min
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    idź na arch wnętrz będziemy mieć dużo wykładów razem masz , widziałem przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... Samo... :gwizdanie: no samo i to w jeziorze... :gwizdanie:
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    idź na arch wnętrz będziemy mieć dużo wykładów razem masz , widziałem przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... Ty masz gps na palcu to se możesz poznać co najwyżej moich kolegów [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________ jak coś to na arch wnętrz jest jeden koleś i same super laseczki a pewnie by Cie jeszcze przyjeli ja nie mam gpsa na plauchu...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :hi: :hi:
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala Bulczas wychodz z założenia, że na 100 km powinno auto palić 6 l ropy i litr oleju wtedy wie, że jedzie :tongue4: dobre smarowanie to podstawa...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :hi: czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie: Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: z Gliwic owszem z Knurowa NIE I tak lepszy Knurów niż Katowice... :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :kox: hehe... czyli miałem rację...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jechałeś za bulczasem...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    leń...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miszek najlepszego i żebyś się nie wstydził gejostwa jak do tej pory
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spróbuj tam koło mnie może gość jest w miarę konkretny chyba... a w ogóle czemu sam tego nie zrobisz?
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra czas spadać i wziąć się za poważne rzeczy... (czyt. wlać w gardło... )
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to spadaj i się nawet nie przyznawaj co się bedzie działo... a gdzie wkońcu idziecie?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co takiego? atak atomowy? czy super mega kac? Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew: :polew:jak to nie :polew: :polew: co takiego? atak atomowy? czy super mega kac? spacer na nogach hehe to jak chcesz to możesz się przespacerować do nas jeszcze to napijemy się a tak w ogóle to gdzie byłeś na spacerze? w żabce...?[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 17:56_________________________________________________ co takiego? atak atomowy? czy super mega kac? Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: Mario przestań nam opowiadać swoje historie rodzinne :polew: :polew: W moim przypadku tak nie było.. od małego latałem za spódniczkami... ale ok rozgryzłes mnie... mówie to na przykładzie z swojego domu.... Mirona... :polew: ej na niego nie zwalaj on jest ok. ma rodzine i w ogóle...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.