Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior popieram...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    normalnie całe 30sec. nadrabiałem spam
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. wczoraj b5 zielone SJ a PLAZIE z ramkami klubowymi a dzisiaj na świtłach koło żyromskiego b6 szare SBE
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to chyba zdążę wyjechać z Sosnowca dorwę cię to ja się idę myć i się spieszę to strzała...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to chyba zdążę wyjechać z Sosnowca
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    za***ista, ale co z tego jak zaraz muszę znikać w katakumbach garażu plan na dziś wymienić minimum klocki przód, przejrzeć zawias przedni i w razie potrzeby wymienić wahacze to i tak się ciesz że nie zmarzniesz w garażu...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stefan to kot moich znajomych więc jak już to zoofil :polew: [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 10:17_________________________________________________ siema lusterko zewnętrzne powinno się dać się są dwa elementy skorupa górna i grubszy plastik z dołu :blink: siema z samego rana jak wstałem już jestem wydaje mi się że tak jak mówi oko "się da"
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wwweeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 15:16_________________________________________________to teraz do domku
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widziała mnie pod prysznicem no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć ale żeby małpa ?? :gwizdanie: lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra to ja o nic nie pytam...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a kogoż by innego :gwizdanie:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej... ja nigdy nie kłamie tylko czasami naciągam prawdę...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    keżor bo tak się już zastanawialiśmy... widziałeś aktualizację tematu o kartach...? :gwizdanie: bo bez prezesa to tak głupio ja cię chciałem wpisać na 1 miejsce... ale stan mówi pier**l może się nie zgłosi większe szanse i wogóle... przecież on waży 60kg w spodniach to będzie zapierdzielał
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    6h30min...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sie posramy... chyba że wcześniej kojfnie od tego zapier8dalania... dobra spadam na browarek...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co to był za weekend eeee ja nie pamiętam bo żeś spijał to i tam to
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kur8a miszek ty teraz jesteś pracoholikiem...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew:
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie ten dzwonek :gwizdanie: Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi miało być DRYN, DRYN.... bo ja nie dzwoniłem na komórka tylko do zdzwi [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________ nie pier**l bo 2 :polew: no dobra, jebło mi się, 2 i monitor z kompa iw ten sposób mam obraz 3d :polew: niekogo w domu nie ma [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________ nie ten dzwonek :gwizdanie: Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi miało być DRYN, DRYN.... Seski zadzwonił jak by mu kto jajca wyrwał :polew: o moje jajca to ty się nie bój i uważaj żeby twoje kiedyś nie zostalo w kaloryferze
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior dzyń dzyń!!
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ty nie wiesz że u ciebie?? jak to znowu u mnie... a teraz nie u ciebie...? a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: byłem i widziałem i taki dupny, na którym lecą filmy z YP kędzior jestem u ciebie za 5min. czekaj...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ty nie wiesz że u ciebie?? jak to znowu u mnie... a teraz nie u ciebie...?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tak w nawiązaniu do "sportu" to gdzie oglądamy KSW? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________ i w tym momencie mogłbyś zostać posądzony o naśmiewanie się z byłego prezydenta :polew: :polew:powstań zwyciężaj ehh panowie nasz kraj mnie załamuję państwo absurdów, obrańcy krzyża i te sprawy załamują :wallbash: dziurawe drogi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.