Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale żeby lać do filiżanek :polew: i WEEKENDDD :> ej gruby a ty co jutro robisz? no właśnie jeszcze niewiem to nie wybierasz się z nami na summer cars party?
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale żeby lać do filiżanek :polew: i WEEKENDDD :> ej gruby a ty co jutro robisz?
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chelejusy jedne... z rańca już wóde walą
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. stan za mną na światłach na mickiewicza białe B5 z klubową nalepką na światłach w S-c na Narutowicza z Wawelem ciekawe kto to był
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: To dawaj na to przepis.... przepis, przepis... każdy by chciał... nie ma tak, każdy musi wypracować własny przepis, na własną robotę...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: o właśnie i żeby jeszcze miło bylo...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) no co ty gadasz.... ty wiesz dobrze co... :gwizdanie: ja zapier*alam jak młody zorro a ja jak zygzak mc queen (czy jakoś tak)
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) no co ty gadasz.... ty wiesz dobrze co... :gwizdanie:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.)
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do roboty, do roboty a niby co cały czas robie?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą... no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: dobrze to ty możesz za nieobecnych wciągnąć...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć kupo...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... lato się kończy a ty pewnie dalej taki blady? ciemniejszy niż Ty byś był ostatnio na pogorii to byś widział byś do mnie zadzwonił to bym był... a nie mówimy o tym jaki jesteś czarny po pracy... :gwizdanie:
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... lato się kończy a ty pewnie dalej taki blady?
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trochę zazdroszczę Wam tego wyjazdu ale co zrobić, nie ma skąd naruchać kasy to daj się komuś przeruchać...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to prawda :nose: podobno już jest " w połowie drogi" i wszystko spaliliście :wallbash: nie bój się ja im nie powiem o tym skrzydle z F1 na tylnią klapę... :gwizdanie:
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzień Dobry Adrenalinko... co tam ? :> A wporzo dziękuje a u Ciebie??? dziś zaczynam weekend [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________ To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka... no my też nocka........... w drodze do Jarosławca No to już wogóle wypas... schowaj mnie pod spodnice i zabierz ze sobą... :polew: zrobiłem print screena... wyślę odpowiednim osobą...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry wszystkim w ten kijowy dzień...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jedziesz w ten łikend na muchowiec?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ojciec znajomego Arek dobry jest jeśli chodzi o geometrię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.