Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u nas nie musisz wstawiać gwiazdek :polew: :polew:
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no proszę... a miałem przez chwilkę nadzieję [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________to co się wkońcu kurde dzieje...? :gwizdanie:
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej to jaki wynik...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej no może będzie ciekawie do końca :gwizdanie:
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak jest na tv4 ale teraz przerwa hehe i się zaczyna dawać mi tu relację co i jak się dzieje jest to ciekawe... a nie mam tv4
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty mi możesz skoczyć po piwko do sklepu już się robi panie i władco...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to co grupowe skakanie? to ja już zaczynam oszczędzać...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ku***a [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 13:10_________________________________________________tyle , że ja za skok płaciłem 600zł plus 150 za film i foty , także dużo taniej tu nie ma nie wiem skąd sie wzieła ta cena 1050zł ej jak mi ktoś zapłaci to skacze... bo 500zł nie mam... ;( nie ma kogoś chętnego do spełnienia mojego marzenia?
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty szatanie ty... :polew:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w czasie pracy :gwizdanie:
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do:bry: dziś jade do KRK przez Ojców. chyba ostatnia szansa w tym roku żeby się ściemnić w pracy na świeżym powietrzu nie marznąc. no pięknie... ty to zawsze ściemniasz... :gwizdanie:
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra ja spadam
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wreszcie żeś się zabrał za robotę... no Hard Core ale to dobrze jutro mam większą masakrę niż dziś :> tylko masz taki pozytyw że u ciebie masakra przekłada się na ilość na koncie
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wreszcie żeś się zabrał za robotę...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl widzisz i tu cię mam... to co kupisz mi wycieraczki...? nie, ja nie zarabiam kroci :gwizdanie: nie chcesz zostać moim sponsorem... łaski bez znajdę sobie innego...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl widzisz i tu cię mam... to co kupisz mi wycieraczki...?
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co zostanie nic nie zostanie zamontuje sobie na lampy a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie: niby ori ale bez znaczków :gwizdanie: podobno sprzedaje to na różnych forach i ludzie są zadowoleni, aaa i nie że nie ufasz, po prostu nie chcesz kasy wyrzucić w błoto ale kup, wypróbuj no właśnie żal mi kasy chyba jednak zostane przy tych moich boschach jak stan pisal jak byl dobre to się trzymać no chyba że ty szybko kupisz i sprawdzisz :gwizdanie:
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co zostanie nic nie zostanie zamontuje sobie na lampy a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie:
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem. muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h. jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują... zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie... teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało... gdzieś w którymś aucie tak było jak dobrze sprawowały się te co masz to kupuj takie same. hmm skoro tak mówisz to chyba tak zrobię bo teraz to mam już na nie nerwy powyżej 130km/h zaczynają skakać i teraz to bardziej rozmazują zamiast czyścić
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem. muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h. jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują... zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie... teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało... gdzieś w którymś aucie tak było
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie: właśnie nad tym głównie się zastanawiam... bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero... duża jest różnica pomiędzy zwykłymi i aero...?
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie: właśnie nad tym głównie się zastanawiam... bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kto mi poleci jakieś wycieraczki...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.