Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
u nas nie musisz wstawiać gwiazdek :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no proszę... a miałem przez chwilkę nadzieję [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________to co się wkońcu kurde dzieje...? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ej to jaki wynik...
-
Spoty Katowice i okolice
ej no może będzie ciekawie do końca :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tak jest na tv4 ale teraz przerwa hehe i się zaczyna dawać mi tu relację co i jak się dzieje jest to ciekawe... a nie mam tv4
-
Spoty Katowice i okolice
ty mi możesz skoczyć po piwko do sklepu już się robi panie i władco...
-
Spoty Katowice i okolice
to co grupowe skakanie? to ja już zaczynam oszczędzać...
-
Spoty Katowice i okolice
ku***a [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 13:10_________________________________________________tyle , że ja za skok płaciłem 600zł plus 150 za film i foty , także dużo taniej tu nie ma nie wiem skąd sie wzieła ta cena 1050zł ej jak mi ktoś zapłaci to skacze... bo 500zł nie mam... ;( nie ma kogoś chętnego do spełnienia mojego marzenia?
-
Spoty Katowice i okolice
ty szatanie ty... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
w czasie pracy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
do:bry: dziś jade do KRK przez Ojców. chyba ostatnia szansa w tym roku żeby się ściemnić w pracy na świeżym powietrzu nie marznąc. no pięknie... ty to zawsze ściemniasz... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam
-
Spoty Katowice i okolice
no wreszcie żeś się zabrał za robotę... no Hard Core ale to dobrze jutro mam większą masakrę niż dziś :> tylko masz taki pozytyw że u ciebie masakra przekłada się na ilość na koncie
-
Spoty Katowice i okolice
no wreszcie żeś się zabrał za robotę...
-
Spoty Katowice i okolice
apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl widzisz i tu cię mam... to co kupisz mi wycieraczki...? nie, ja nie zarabiam kroci :gwizdanie: nie chcesz zostać moim sponsorem... łaski bez znajdę sobie innego...
-
Spoty Katowice i okolice
apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl widzisz i tu cię mam... to co kupisz mi wycieraczki...?
-
Spoty Katowice i okolice
apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl
-
Spoty Katowice i okolice
co zostanie nic nie zostanie zamontuje sobie na lampy a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie: niby ori ale bez znaczków :gwizdanie: podobno sprzedaje to na różnych forach i ludzie są zadowoleni, aaa i nie że nie ufasz, po prostu nie chcesz kasy wyrzucić w błoto ale kup, wypróbuj no właśnie żal mi kasy chyba jednak zostane przy tych moich boschach jak stan pisal jak byl dobre to się trzymać no chyba że ty szybko kupisz i sprawdzisz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co zostanie nic nie zostanie zamontuje sobie na lampy a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem. muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h. jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują... zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie... teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało... gdzieś w którymś aucie tak było jak dobrze sprawowały się te co masz to kupuj takie same. hmm skoro tak mówisz to chyba tak zrobię bo teraz to mam już na nie nerwy powyżej 130km/h zaczynają skakać i teraz to bardziej rozmazują zamiast czyścić
-
Spoty Katowice i okolice
ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem. muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h. jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują... zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie... teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało... gdzieś w którymś aucie tak było
-
Spoty Katowice i okolice
zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie: właśnie nad tym głównie się zastanawiam... bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero... duża jest różnica pomiędzy zwykłymi i aero...?
-
Spoty Katowice i okolice
zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie: właśnie nad tym głównie się zastanawiam... bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero...
-
Spoty Katowice i okolice
kto mi poleci jakieś wycieraczki...
- Spoty Katowice i okolice