Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ta byś wszystko chciał żeby za ciebie robili nie no nie przesadzajmy... zjeść mogę sam
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ileś ty piter zapłacił za sprzęgło? a ty ile dałeś? 5zł? nie no sprzęgło sachsa kupiłem za 500zł... dwu mas chyba 1200zł-1500zł także wydaje mi się że dużo dał... sam piszesz prawie dwójka a robocizna? a no tak... ja sam robie to robocizny nie mam to ileś ty piter zapłacił za sprzęgło? a ty ile dałeś? 5zł? nie no sprzęgło sachsa kupiłem za 500zł... dwu mas chyba 1200zł-1500zł także wydaje mi się że dużo dał... sam piszesz prawie dwójka a robocizna? a może z rs kupił? hee łyso ci? znaczy co cały silnik skrzynie i włożył i wymienił dwumasa i sprzęgło to taniooo ide na taki układ (tylko jeszcze tankujcie mi )
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ileś ty piter zapłacił za sprzęgło? a ty ile dałeś? 5zł? nie no sprzęgło sachsa kupiłem za 500zł... dwu mas chyba 1200zł-1500zł także wydaje mi się że dużo dał...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ileś ty piter zapłacił za sprzęgło?
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a reza się to co było kaput i jak już się zacznie jedno to wypada zrobić drugie żeby nie rozbierać jeszcze raz itp. i zamiast 2 dni to stoi już 6... :gwizdanie: otwórz się dla nas, pochwal się nie ma czym padł synchronizator 2 i okazało się że taniej zmienić całą skrzynię... jak zacząłem wymieniać skrzynie to okazało się że wypada zmienić uszczelniacz włąu korbowego... i tarczę sprzęgła... a że reszta wyglądała ok to dałem ją tylko do okucia... po złożeniu jednak nie chodziło widocznie docisk też już jest KO no to trzeba było jechać po kompletne nowe sprzęgło... teraz wszystko jest 2 raz rozebrane i trzeba złożyć do kupy i modlić się żeby już wszystko było dobrze noo to niezłe koszty :gwizdanie: no troche się wybuliłem... dlatego teraz we wrześniu nie pije... [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 12:11_________________________________________________dobra spadam;) 3mejcie się
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a reza się to co było kaput i jak już się zacznie jedno to wypada zrobić drugie żeby nie rozbierać jeszcze raz itp. i zamiast 2 dni to stoi już 6... :gwizdanie: otwórz się dla nas, pochwal się nie ma czym padł synchronizator 2 i okazało się że taniej zmienić całą skrzynię... jak zacząłem wymieniać skrzynie to okazało się że wypada zmienić uszczelniacz włąu korbowego... i tarczę sprzęgła... a że reszta wyglądała ok to dałem ją tylko do okucia... po złożeniu jednak nie chodziło widocznie docisk też już jest KO no to trzeba było jechać po kompletne nowe sprzęgło... teraz wszystko jest 2 raz rozebrane i trzeba złożyć do kupy i modlić się żeby już wszystko było dobrze
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a reza się to co było kaput i jak już się zacznie jedno to wypada zrobić drugie żeby nie rozbierać jeszcze raz itp. i zamiast 2 dni to stoi już 6... :gwizdanie:
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... no właśnie przez to dopiero teraz wytrzeźwiałem a magda jak mnie zobaczyłą jak wczoraj o 20 wszedęłm do domu to się wystraszyła o tak wyglądała To będziesz miał ciężko to nauto zrobic bo kase na auto przepijasz... ehh już wszystko jest... tylko teraz trzeba to wszystko poskładać do kupy...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... no właśnie przez to dopiero teraz wytrzeźwiałem a magda jak mnie zobaczyłą jak wczoraj o 20 wszedęłm do domu to się wystraszyła o tak wyglądała
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki... i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... tragedia nie mieć auta... ;( można zostać alkoholikiem...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co kurde nie chce ty już nie masz wyboru jak byś nie mógł trafić to dzwoń ja spadam na impreze:D:D
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ku***a a mam ci pokazać?? dawaj...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tablice ma Talib więc luzik jednak jutro nie jade muszę siedzieć w domu jakiegoś uczulenia dostałem ku***a j**ana ;( :polew: uczulenia... :polew: :polew: no moja Magda ma lepsze wymówki... :polew: :polew: :polew:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    talib to przyjedź po mnie tak o 9 no max 9:15;)
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ile płacisz :polew: chyba ile bierze :polew: Przecież on chce lodzika no 2zł promocja jest tak?
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja lodzika...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taa i co jeszcze do tego? może frytki?
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ehh ty dupo blada...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a widzisz za dużo innych wydatków pewnie o tej godzinie to już bym tam ostro pływał w morzu :decayed: :decayed: hehe 18,2 nie ważne ile dokładnie byle by nie była przeterminowana
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też bym popchał jaką 16tke :decayed: ja poniżej 18nastki nie pcham ty masz Magdę więc innych niemożesz bo by ci łeb urwała no przecież magda ma więcej niż 18
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też bym popchał jaką 16tke :decayed: ja poniżej 18nastki nie pcham
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze niewiem nie wiem, nie wiem, jeszcze by ktoś myślał że masz coś innego do roboty i że ktoś cię lubi czy coś... i ze jakas randka sie szykuje... i tak bedziesz na redtubie d*py ogladal cala dniowke :polew: wszystko musicie wypeplać no tak to już bywa
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze niewiem nie wiem, nie wiem, jeszcze by ktoś myślał że masz coś innego do roboty i że ktoś cię lubi czy coś...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew:przyjechać może i bym przyjechał ale ty prowadzisz zawsze mam Magdę... :gwizdanie:
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to czekam na info jak by się talibowi po mnie nie chciało przyjechać to ty przyjdziesz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.