Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :polew: :polew: przemek ty jesteś tak wrażliwy jak ja obudzony o północy przez Magdę z głupim pytaniem lub po to żebym się przesunął... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:36_________________________________________________ taaa... jak to kurde działa... jak ja to jutro założe... i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie: kurde przecież to tylko + i -...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no nie strzymam... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: tyś chyba dzisiaj pomieszał dwa różne dopalacze ja...? a romantycy to co...? [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:32_________________________________________________i w ogóle nie zagadujcie mnie i puśćcie mnie już...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to do zobaczenia jutro...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa... jak to kurde działa... jak ja to jutro założe... i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no nie strzymam... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie: przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia toś chociaż raz prawdę powiedział Tyyyyy kaskader zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem taaa romantykiem... :polew: :polew: :polew: z p do b[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:25_________________________________________________ nie ma to jak sobie spuścić z krzyża pod drzewo i kto to mówi... :gwizdanie:
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ja miałem zbijać... więc idę na spacer i spać...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niepierwszy raz człowieku pralko pralko... :polew: :polew: wpadnij na Mayday, zobaczysz jak popierdalam w białej amice nie mogę bo rękawiczki mam w praniu mówiłem ci już... czy ja zobaczyłem słowo KLUCZ - impreza - gdzie kiedy słowo klucz padło... jutro gdzieś uderzamy a pewnie skończy się na tym że kobity się dogadają a my pójdziemy grzecznie za nimi... chodź aż jakoś mi się nie chce jak sobie pomyśle o tych tłumach.... ale jak trzeba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:22_________________________________________________ niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie: przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia jak miło że ostrzegasz... tylko czemu tak późno... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:23_________________________________________________a co to stan i bulczas odpadli...? :gwizdanie:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niepierwszy raz człowieku pralko pralko... :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:19_________________________________________________pralka mi się kojarzy tylko z tico...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    idź se synek spuść z krzyża bo Ci się zator w mosznie zrobił ej ja nie mam tyle lat co ty więc nie bój się... :gwizdanie:
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo jutro impreza... trza mieć siły...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra to ja spadam spać...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... prawie po drodze mam
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a poza tym można zamówić przez neta jeszcze... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:14_________________________________________________a w ogóle to zmęczony jestem i chyba ide spać...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:15_________________________________________________jutro muszę zakonserować auto na zimę...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie zamkneli wszędzie zamkneli... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:13_________________________________________________tylko że ja mam zapas...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wspaniały monolog wiem bo mój...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja już czatuje na niego... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chcę tylko pomóc oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kuurfa [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________ To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę... sprzedam Ci jak chcesz zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek a na ile rat...? :gwizdanie: na jedną albo 10 z oprocentowaniem 50% nie ciebie pytam adwokacie diabła...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kuurfa [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________ To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę... sprzedam Ci jak chcesz zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek a na ile rat...? :gwizdanie:
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szczęść boże...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.