Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oglądam Rocco Ravishes Praque o kurde nie pogadasz...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Sex anal machine haa będzie trójkonick bo jeszcze saba jest... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:39_________________________________________________ sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę maniak nie grałem w nic na kompie od nie pamiętam kiedy :kox: chyba od premiery NFS Shifta :gwizdanie: no to kurde faktycznie będzie z rok... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:39_________________________________________________keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...?
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pulpecik a co robi stan...?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę krolu a mówiłem ci jak bardzo ja cię lubie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:35_________________________________________________to co mi nagrasz.. [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:35_________________________________________________ sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę maniak idę zrobić sobie barszczyk i 2 krokiety widać że chłopak wszystkie soboty wali jak do jednego barszczyku ma DWA krokiety...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:36_________________________________________________no kur** burżuazja...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:37_________________________________________________z kim ja się zadaje... 2 krokiety a na impreze nie chcą iść.. :gwizdanie:
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze że przynajmniej sam sobie dzisiaj zrobię impreze...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:34_________________________________________________no dobra niech będzie że z Magdą... :gwizdanie:
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________normalnie nie poznaje kolegów (i koleżanek)...
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja yhmm nie ma co wybrzydzać nic innego nie będzie... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:30_________________________________________________eee na tvp 1 bond leci... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:31_________________________________________________a w ogóle to naprawdę nie ma imprezy czy po prostu mi nie chcecie powiedzieć... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:32_________________________________________________jak tak to powiedzcie mi ja zrozumiem... ;(
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć 'Fajfun' :polew: yyyy a Ty są to znasz :gwizdanie: nadrabiam spam... (zeby nie było) dobra dziewczynka grrrrrrr...... nie warcz bo cię oddamy na tresurę... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:28_________________________________________________ no Max na pewno, zaprosisz go do maka i jest cicho bo ma buzię pełną roboty... chodzaż tera dba o linię to nie wiem... żeby nie było, podziwiam go ma chłopak naprawdę silną wolę...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no Max na pewno, zaprosisz go do maka i jest cicho bo ma buzię pełną roboty... chodzaż tera dba o linię to nie wiem...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie czaje bazy... jak to nie... a pozwolenia jeszcze nie mam...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć 'Fajfun' :polew: cześć Pulpeciku
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a max nie jest za trudny, wciągający i w pytkę krótki...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o grze max payne gadacie? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:21_________________________________________________ nie ty wiem że będziesz leżał [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:22_________________________________________________chodź aż zawsze możemy wpaść do ciebie... :gwizdanie:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:20_________________________________________________co tu się dzieje? będzie coś dzisiaj w końcu...?
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na sobotę...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba Ty [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 12:13_________________________________________________ dojebany mają adres :polew: :polew: ja yhym :polew: oni tak się nazywają... :gwizdanie: :polew: :polew: ja yhymm no ta yhymm i co dalej?
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dojebany mają adres :polew: :polew: ja yhym :polew: oni tak się nazywają... :gwizdanie: :polew: :polew:
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan ja jestem za...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a Ty dalej nie spuściłeś z krzyża ? odpisze za 15 minut bo leży w wannie i układa włoski :polew: ty cfaniaak... uważaj bo ci braknie z tyłu... :gwizdanie:
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było dałem ci pare porad jak się zachować przy lasce i od razu są efekty nom jesteś moim sensejem KędziSan :kox: było dałem ci pare porad jak się zachować przy lasce i od razu są efekty nom jesteś moim sensejem Kędzior jebak-teoretyk najpierw poczytaj później działaj :polew: fajfun hehehe wyspałeś sie hehe no powiedzmy...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a wy tu dalej srajcie sobie głupotki
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było dałem ci pare porad jak się zachować przy lasce i od razu są efekty ahhh ten twój magnetyzujący romantyzm... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 12:04_________________________________________________dobra ja spadam zająć się poważniejszymi rzeczami...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    keżor koniec ściemniania...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było no i co było... i co ważniejsze jak się skończyło...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i co będzie się dzisiaj działo coś czy nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.