MichalKozak

• Paliwo

Osiągnięcia MichalKozak

Reputacja

1. Witajcie, Niestety auto zostało skradzione 12.04.2015 roku. Nie wiem czy miał an to wpływ w/w komunikat, ale auto przepadło. Aktualnie szukam na aukcjach części które by mogły wskazywać na części z mojego samochodu. Auto było wyposażone w pełną czarną skórę w środku, oraz przednia szybą wymieniałem w ASO i miała datę produkcji 2012 rok. Pozostałe 2008. Czas powoli pogodzić się z stratą - Policja nie ma żadnych przypuszczeń czy poszlak. Szukam znów A4 B8 z około 2011r. Pozdrawiam
  2. Byłem dziś rano w warsztacie podłączyć auto do komputera. Byłem z zaprzyjaźnionym warsztacie który serwisuje Astrę żony (To nie ASO) Jedyny stały błąd 01330 Nie wiem na ile to profesjonalne ale powiedziano mi w tym warsztacie bym się upewnił, czy auto rano było zamknięte, bo raz mieli taki przypadek z B8 i następnego dnia auto zostało skradzione. (Dodali, że może to przypadek). Wstępnie zaproponowali wymianę mod. którego numer spisali ( po prawej stronie w bagażniku). Proszę o opinię. Czy zna ktoś ten problem?? Jeżeli to możliwe proszę o pomoc.
  3. Tzn? Jechać do serwisu na diagnostykę??
  4. Nic. Wieczorem auto wróciło do domu bez uwag. Rano już ten problem. Ostatnia rzecz jaka była robiona to wymiana oleju w ASO w pierwszych dniach marca.
  5. Witam serdecznie, Dziś rano gdy żona chciała wyjechać do pracy nie udało się jej odpalić samochodu. Wczoraj wieczorem jechałem razem z nią i do zaparkowania nie było problemów. Po włożeniu dzisiaj rano kluczyka (karty) do stacyjki ta została zablokowana i nie dało się jej już wyciągnąć. Dziwny jest komunikat: Shift to P, otherwise vehicle can roll away. Doors do not lock if lever is not in P Auto finalnie udało się uruchomić, ale trzeba jednocześnie wcisnąć sprzęgło i hamulec. Dodam, że auto ma manualną skrzynię, a komunikat jest chyba z automatu. Bardzo proszę o pomoc. P.S. W tej konfiguracji nie idzie zamknąć auta z pilota.
  6. Ja mam przebieg 195tyś. Przy 185tyś wymienione kpl koło dwumasowe. Ponadto była jedna naprawa serwisowa "silniczka" regulującego kąt otwarcia (chyba przepustnicy). Świecił się DPF i nie chciał się wypalić finalnie DPF był sprawny tylko komputer źle dawkował powietrze. Po wymianie nie było problemu.
  7. Witajcie, Widzę, iz obowiązkowo trzeba stworzyć wiadomość w tym dziale zatem: Ostatnim klubem www na którym byłem zarejestrowany był klub Sata. Aktualnie jako, iż wyminiłem już pewien czas temu samochód padło na Audi. Mam nadzieję, iż owe forum będzie tak samo pomocne i ciekawe jak poprzednie. Kilka słów o aucie, które aktualnie używam: A4 Avant 1.9 Tdi 131 KM Kolor: Jakich tysiące ... srebrny.