Treść opublikowana przez luk2525
-
Spocik w Wieluniu
Ale kolega ma w opisie limuzyna tak wiec czy będzie pierwszy???
-
Spocik w Wieluniu
maro na pocztę poszło to co można znaleźć na stronce niby pierdoły ale sprawdzić warto
-
Spocik w Wieluniu
sedan z "garażem" w bagażniku to jest to
-
Spocik w Wieluniu
sesja w bikini mowisz hehe
-
Spocik w Wieluniu
JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT I LEPSZEGO 2012R.
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
moje 150 km będzie na 100%, to juz mamy 310
-
Spocik w Wieluniu
2. luk2525 ------------ 150
-
Spocik w Wieluniu
ja się stawiam i rezerwuję jedno miejsce
-
Spocik w Wieluniu
Będzie jutro ktoś na Podwalu??
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Coś mi się wydaje że będę teraz stałym bywalcem u Was
-
Spocik w Wieluniu
Nie wiem o której tam byleś, ale tak się składa że pojechałem tam zobaczyć. Siedziałem tam do 18, później chwila na jeziorko i do domu. A drogę od Kępna to już znasz hehe. A będziesz dziś pod Ratuszem??
-
Spocik w Wieluniu
A byliście w ogóle gdzieś??
-
Spocik w Wieluniu
Wircik jeśli możesz napisz jaki kolor jest Twojej Audiczki??
-
Spocik w Wieluniu
tak wiec umawiamy się koło samolotu [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 20:00_________________________________________________Wyjazd dalej aktualny?? i czy wjedziecie do Wieruszowa tak jak się wcześniej umawialiśmy
-
Spocik w Wieluniu
tak się zastanawiam o której będziecie jechać przez Wieruszów w sobotę?? bo może podczepiłbym się do Was
-
Spocik w Wieluniu
Będę miał to na uwadze w przyszłości w sumie to często widzę twoja audiczke i jak patrze na bagażnik to zawsze pojawia mi się w głowie wasz zlocie i chęć wybrania się tam. tak wiec teraz postaram się być
-
Spocik w Wieluniu
Mam nadzieje ze 10 lipca w końcu się uda.
-
Spocik w Wieluniu
Witam mam nadzieję, że i mi będzie dane dotrzeć w końcu na mały zlocik do Wielunia. Zawsze co więcej osób i samochodów to ciekawiej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4