Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja237

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja237

  1. witam a wiec postanowilem kupic zestaw naprawczy do pompy tj:kilka uszczelniaczy koszt od 30 do90zl i po regeneracji pompy czyli wymianie tych uszczelniaczy nastapila poprawa jak narazie jezdze ponad miesiac i hamulce sa a nie tak jak to bylo wczesniej gdzie po tygodniu wpadal mi pedal w deche mam nadzieje ze stan dobrych hamulcy utrzyma sie dalej jesli cos sie zmieni dam znac pozdrawiam pa
  2. dawno nie zagladalem tutaj ale szczeze mowiac nic mi nie pomogly te dwie rady hamulce jak byly tak i po tygodniu sa znow na dwa wcisniecia pedala i tak jak napisal kolega DAEMON mechanicy rozkladaja rece... Panowie skupcie Sie :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:01_________________________________________________widze ze nie chetnie pomagacie albo poprostu jakis dziwne sprzety nam sie trafily
  3. witam zapewne napiszecie ze juz ten temat byl poruszany ale... mam problem wymienilem pompe hamulcowa poniewaz stwierdzono ze poprzednia ''padla'' zostal odpowietrzony uklad i wszystko bylo ok ale do czasu gdy znów zaczal wpadac mi pedal do dechy wiec odpowietrzylem 2-gi raz hamulce pojezdzilem tydzien i znow mi wpada do dechy tak jakby sam sie zapowietrzal w tylnich przewodach zbiera sie powietrze po czasie ale jak to jest mozliwe ??uklad jest szczelny nie ma ubytku plynu klocki sa ok nie mam juz pomyslow moze ktos spotkal sie z Takim przypadkiem byl bym wdzieczny gdybym sie dowiedzial co robic. czytalem troche na ten temat ale zbyt malo bylo opisane dlatego znow poruszam sprawe piszcie pozdro pa
  4. Heja dla Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.