-
[B5 AHU] Proszę o pomoc , rodzaje sensorów airbag
ooo mam ten sam problem ;-) z niecierpliwością czekam na czyjąś odpowiedz. na allegro pełno różnych sensorów z innymi literkami na koońcu tylko z "j" brak ;-)
-
Blaupunkt TravelPilot DX-N
wielkie dzięki Renkav
-
Blaupunkt TravelPilot DX-N
Witam Od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 Avant z 2000 r. Kupiłem autko z nawigacją Blaupunkt TravelPilot DX-N. Sprzedający - Polak mówił, że nawigacji nie używał nigdy w Polsce - podobno miała byc sprawna. Okazało się, że w napędzie CD od nawigacji w bagażniku znajduje się jakaś płyta Polska - Czechy 2007-2008. Nawigacja oczywiście nie działa.... Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o sprzęt navi... Próbowałem szukać po forum ale nie znalazłem informacji na ten temat. Gdy płyta jest w napędzie wyskakuje napis "Die CD kann nicht gelesen werden. Legen Sie bitte eine CD fur TravelPilot DX ein" Gdy wyjmę płytę z napędu pisze: "Es ist keine CD eingelegt. Legen Sie bitte eine CD fur TravelPilot DX ein" z tego co zauważyłem to silnik w napędzie kręci płytą po jej włożeniu. Co może być przyczyną, że navi nie działa? walniety laser czy poprostu trzeba nagrać nową płytę CD? pozdrawiam
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Ja też wyjmowałem radyjko Concerta pilniczkiem od paznokci. Raz w jeden otwór i pociągnąć a pożniej w drugi i też pociągnąć. Procesor potraktowałem płomieniem zapalniczki. Tak gdzies odległość 3 cm i 3 razy po 15 sekund. Procesor aż palił w palce i troszkę się okopcił, ale regulacja działa już tydzień. pozdrawiam
-
[B5 AEB] co sądzicie o tym radiu DALCO
Mialem kiedyś takie radio w VW GOLF 3. Ładnie wyglądało bo świeciło na niebiesko. I chyba to był jedyny pozytyw tego radia. Po 3 miesiącach zaczęło rysować wszystkie płyty, długo wczytywało płyty, zaczęły odklejać się z radia obramowania i po pół roku padły regulacje głosu i przełączniki utworów. Więc gorąco polecam to radyjko ale wyłącznie do wyrzucenia przez okno pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 Avant Dopiero teraz zrozumiałem dlaczego wiele ludzi mówi, że Najpierw jest AUDI a póżniej dopiero inne samochody... pozdrawiam
blacktiger22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta