Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid24

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid24

  1. dawid24 odpowiedział(a) na dawid24 temat w 2.0TDI
    Koledzy a podpowie mi ktoś jak się ustawia kąt synchronizacji w moim silniku??? przypomnę że mam 2.0 TDI (silnik BLB) 140 koni...
  2. dawid24 odpowiedział(a) na dawid24 temat w 2.0TDI
    Kolego Vag nic nie pokazał :/ mam wymieniony również rozrząd - może źle jest ustawiony (ale tj tylko moje przypuszczenie) nie mam zielonego pojęcia co może być
  3. dawid24 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam!!! Koledzy mam problem z porannym odpalaniem i odpalaniem na ciepłym silniku :/ mianowicie rano po całej nocy jak auto stoi musze je pokręcić jakies 4 sek i dopiero załapie ale ciężko, przy kolejnym odpaleniu na zimnym silniku już jest ok, ale problem powraca znowu przy zagrzanym silniku :/ ciężko pali, a niekiedy załapie i zgaśnie i odpalam drugi raz :/ dodam że mam wymienione świece, filtr paliwa i zaworek zwrotny na filtrze paliwa ale to nie pomogło przy rozruchu Koledzy co może być jeszcze przyczyną? za Informacje bardzo dziękuje
  4. witam!!! Koledzy od pewnego czasu mam mały problem z moim multitronikiem, mianowicie jak włączam R słychać delikatny gwizd wydobywający się ze skrzyni, na innych pozycjach D,S jest wszystko ok... miał ktoś może podobny przypadek. Wczoraj sciągnąłem dolne osłony i widoczne jest upocenie (ślady oleju) od strony silnika tak jakby sie olej z niej wydobywał :/ Czy jest możliwość że ten gwizd jest możliwy od mniejszego stanu oleju? jest możliwość dolania oleju do przekładni i skrzyni??? za informacje bardzo dziękuje
  5. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.