Treść opublikowana przez kris071287
-
[B5 AFN] ABS
Ok dzięki, a powiedzcie jak można sprawdzić taki czujnik?? Myślałem nad tym żeby przełożyć z prawego koła na lewe i odwrotnie z lewego na prawe i sprawdzić jaki błąd wyskoczy, i jeszcze jedno jak wymontować ten czujnik bo wchodzi on w podłogę. Dzięki za pomoc.Zaobserwowałem jeszcze coś takiego, że jak włączam silnik to mi świeci się lampka ABS i gdy przejadę kawałek powolutku to znika, a później jak przyśpieszę to znów się pali cały czas.
-
[B5 AFN] ABS
Ale jak może się zepsuć ten czujnik, przecież to magnes?? A jeszcze jedno jak go rozłączyć, bo wchodzi on w podłogę, gdzie szukać??
-
[B5 AFN] ABS
Witam od niedawna włączyła mi się kontrolka ABS i wykrzyknik w kółku cały czas mryga, podpiąłem pod komputer wyszedł błąd 290 Czujnik koła ABS lewy tył - G46, wczoraj zdjąłem koło i przeczyściłem ten czujnik, skasowałem błąd. przejechałem może z 10km i znowu to samo, w czym może być problem??
-
[B5 AFN] Miękki hamulec po ostrym hamowaniu
Wiem że na przodzie mam prawie nówki, a z tyłu jeszcze nie patrzyłem.
-
[B5 AFN] Miękki hamulec po ostrym hamowaniu
Witam, jadąc 140km/h musiałem ostro przyhamować, po hamowaniu pedał od hamulca brał przy samej podłodze, następnego dnia było wszystko w normie, ale już nie hamowałem ostro bo bałem się że może to samo nastąpić, co może być przyczyną tego zjawiska?
-
[B5 ADR] Piszczy klimatyzacja
Ja zapłaciłem 30zł
-
[B5 AFN] Po włączeniu klimatyzacji coś piszczy
Witam, dzisiaj po załączeniu klimatyzacji spod maski dochodzi dziwny pisk, po wyłączeniu klimy wszystko ok.co może być nie tak? Tak zaglądałem pod maskę ale zbytnio nie mogłem zlokalizować pisku,napiszę jeszcze że klima chodzi ok tylko ten pisk po włączeniu.
-
[B5 AFN] Po wymianie paska , napinacza ,sprzęgielka alternatora coś z rana hałasuje
Witam, a ten dźwięk przy odpalaniu samochodu po nocy, słychać go jakby z alternatora,co to może być? http://rapidshare.com/files/364523132/Plik_audio_01_.amr.html
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
sztanga poruszała się minimalnie nie w pełnym zakresie trzeba ją obruszać i będzie latał
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
U mnie już chyba wszystko oki:) Dzisiaj lecę na 4 aż 160km/h na 5 nie sprawdzałem jeszcze.Wszystko wróciło do normy:)
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Witam dzisiaj oddałem auto do warsztatu,powiedziano mi że sztanga minimalnie się porusza i spaliny wychodzą przez egr przy gazowaniu i stąd te syczenie było słychać.także teraz czekam na autko.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Witam,dzisiaj dzwoniłem na mineralną i wizytę mam dopiero na 23,czy mogę jeżdzić delikatnie to tego dnia? Jeszcze w poniedziałek mam jechać do gostka żeby mi obejrzał auto.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Opaski nowe założone...ale po próbie dynamicznej znowu tak jakby ciśnienie je rozpierało i znowu nie są na swoim miejscu,pomiędzy plastikiem a gumą znowu jest przerwa zrobiłem logi zaraz zapodam, a i przy próbie 011bs wystąpił error
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Po prostu zsuwają się te opaski i leci, dobrze nie trzymają,a auto kupiłem 5miechów temu i kolo mówił że turbo było czyszczone bo dymek leciał.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Dzisiaj postaram się zrobić logi dynamiczne sekcji 10 i 11 to zobaczymy.Wczoraj zdejmowałem ten gumowy kruciec i chyba opaski mi puszczają bo się olej leje niedługo polecę kupię nowe i wstawię
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
to było robione w czasie jazdy, tylko że nie zapisał mi tych logów, będę musiał sam je zrobić to wstawie.Mówił że mam 1,5 bara a powinno być 1bar.Jutro popatrzę.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Byłem dzisiaj na zlocie i podobno mam przeładowanie na turbo koleś mi mówił że powinno być 1 bar a ja mam 1.5 bara, mówił też że te syczenie to może być od zapiekających łopatek i że muszę turbo wyczyścić,A resztę podobno mam git.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Sprawdzałem ten kruciec gumowy co łączy te 2 rurki i nie ma tam śladu pęknięcia wszystko ładne,Wężyków nie patrzyłem bo zbytnio nie wiem jak do tego zabrać się, nie chce czegoś urwać,dzisiaj jadę na zlot to może czegoś się dowiem.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
A więc tak dzisiaj rano jadąc nie mogłem przekroczyć 100km/h na 4 czy 5 syczenie było słyszalne ale nie za dużo,zatrzymywało mi się na 2500obr, spowrotem jak wracałem to było już lepiej (120 na 5) ale bardziej syczało przy dodawaniu gazu.Czy wina może leżeć po stronie któregoś z wężyków że mi brak mocy,czy to coś innego może być? Oba te błędy są spowodowane ciśnieniem w kolektorze dolotowym,czyli że za mało tlenu tam jest pompowane?Bo przez jakiś wężyk ucieka? I dlatego nie ma siły ciągnąć? Miałem sprawdzić te węże ale śnieg zaczął padać obficie i narazie nie mam jak.I jeszcze jedno czy jeżdząc tak nie zepsuje czegoś więcej? Czarnego dymu brak.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
jutro sprawdzę ją dokładnie może też mam dziurę pod opaską i mi syczy i może to rozwiąże problem Pocenie pasuje także jutro sprawdzę, wyjmę ją i oblukam.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Z tego mi poci się czerwone kółko,może wiecie jaki numer tego? [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:34_________________________________________________Narazie spanky nie mam zkim zrobić te logi Niedawno pojechałem przejechać się silniczek rozgrzał się i na 4 było super tak jakby było ok moc wróciła ale świst też był
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
no właśnie mi też tak się wydaje, na dwójce i trójce jak depne to idzie szybko strzałka od obrotów, a na 4i5 powoli.Co to może być?i te syczenie denerwujące. W jednym miejscu mi się poci znaczy się jak wezmę palcem to brudno tylko nie wiem jak to się nazywa ale to łączy 2 plastikowe rurki[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 16:02_________________________________________________Kody błędów: 2 Faults Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Ale gdybym miał dziurę to czy nie miałbym za sobą carnego dymu?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Kurczę nie wiedziałem nawet,dotąd te syczenie było małe (słabo słyszalne) myślałem że to może z jakiegoś kabelka idzie,ale od miecha pogorszyło się i teraz to bardzo słychać.Jescze pójdę zobaczę czy jakiś błędów nie ma.
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Ale te syczenie tak jakby spod maski było,ale czy to ma jakiś związek,ta dziura,że nie mam mocy?