smarcin107

PB+LPG

Osiągnięcia smarcin107

Reputacja

1. witam, mam taki sam problem, jak sobie z nim poradziłeś??
  2. witam możesz napisać czy problem z kontrolką ciśnienia oleju powrócił czy nie, ponieważ ja mam podobny problem i nie wiem co robić dalej.Nadmienię tylko że już wymieniałem pompę oleju w styczniu, tydzień temu kolejne czyszczenie smoka pompy a kontrolka jak się zapalała tak się zapala nadal. Krew mnie zalewa.
  3. no właśnie też mi tak powiedział,
  4. rozmawiając dzisiaj koło południa z mechanikiem powiedział że regeneracja nie powinna przekroczyć 1000zł, mam nadzieje że tak będzie
  5. jeszcze nie wiem, jak tylko dodzwonię sie do mechanika to poznam jkąś orientacyjną cenę a co było z twoją głowicą ??i jaki koszt regeneracji??
  6. witam ta którą mam jest przytarta na panewce wałaka rozrządu i zatarty ma 1 popychacz, jakimś cudem został przyblokowany kanal olejowy czy coś takiego, dzisiaj mechanik zawiózł ją do regeneracji
  7. dzięki, już dzwonię[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:14_________________________________________________niestety nie ma, [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:17_________________________________________________wszystko byłoby dobrze gdyby nie oznaczenie silnika "AVJ", bardzo ciężko o taki silnik nie mówiąc już o częściach do niego.
  8. witam wszystkich klubowiczów, od tygodnia poszukuje głowicy do A4 B6 1,8T AVJ, może ktoś taką ma na stanie ??? pomóżcie!!!!!
  9. [PIEKARY ŚLĄSKIE] witam wszystkich klubowiczów