Witam dzięki za rade ale okazalo sie ze to jest wina płynu zimowego jak sie go wlewa to po jakimś czasie sie włancza kontrolka po prostu dławik sie zawiesza zabawne ale na razie mam spokój.Pozdro
Witam mam problem z kontrolka stanu płynu w zbiorniku spryskiwaczy,mam pełny fis i zaświeciła mi sie ta kontrolka i nie chce zgasnąć a co najlepsze zbiorniki są pełne,Nie wiem co mam zrobić czy to jakiś czujnik czy cos innego.Proszę o jakąś pomoc i z góry dzieki.POZDRO ;(