-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
- Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
wrclaguna mam takie pytanko czy te manetki beda pasowaly do mojej tasmy w avancie? Dziwne maja oznaczenie, lecz wygladaja identyko jak moje w polifcie, 4G8 953 502 AB A moja tasma 8K0 953 568 Q Tasma z rozpiski wnioskuje ze ogarnia tempomat, wiec ja bym pozostawil, czecz czy bedzie ona grala z tymi przelacznikami? Na aukcji widnieje wpis ze z a4 b8 polift. Aczkolwiek nie mam pewnosci czy to z avanta czy sedana... bo jeszcze kwestia tej tylnej wycieraczki- Grill polift - demontaż ramki aluminiowej
Udalo Ci sie to w ten sposób bez problemu? Malowales ja? Pochwal sie efektem mam wlasnie dylemat czy isc w czarny polysk czy matgrzesp87 obserwuje zawartość Demontaż ramki chrom grilla bez zdejmowania zderzaka/grilla w A4 B8- Grill polift - demontaż ramki aluminiowej
Udalo Ci sie cos ustalic?- Demontaż tylnej kanapy Allroad
Witam. Podlaczam sie do tematu. Komus udalo sie zdemontowac tylna kanape? Siedzisko zdjalem, lecz nie wiem w co lapy wsadzic z oparciem.- Zawias 1BV a zawias Eibach
dlatego wczesnie brałem pod uwage 1BV, ale po lekturze na forum, i cennych opiniach osób tutaj przebywajacych, doszedłem do wniosku ze bedzie Blistein b12 sportline, tylko jeszcze mam taka łamigłowke co do kompletnosci zestawu a planuje w lecie 19" to musi ładnie wygladac bo na 1BA to 18" straszy- Zawias 1BV a zawias Eibach
ja juz to biore na logike, pod wzgledem wysokosci , a co za tym idzie równiez komfortu, ale ze 1BE to jest równiez s-line, to mnie zaskoczyłes. W sumie nigdy na forum nikt konkretnie zawiasu 1BE nie nie nazwał, zazwyczaj padało stwierdzenie "sportowe"- Zawias 1BV a zawias Eibach
bajecznie Panowie zauwazyliscie ze te zestawy Blistein pro kit, i Blistein b12 sportline, nie maja chyba w zestawie, ani odbojów ani osłon? kurde, skoro zestaw, to powinno byc wszystko,- Zawias 1BV a zawias Eibach
Wojtek, o ile się nie mylę to właśnie Amorek 1BV jest z s-line, a 1BE jest że sportowej, hmm A nie wiesz jaką jest różnica na amorku blistein , w tym zestawie blistein B12 sportline- Zawias 1BV a zawias Eibach
Hugo, jeszcze jedno pytanko tak dla scisłości, jednak zdecydowałem sie na pełny zestawik BILSTEIN B12 SPORTLINE, a pytanko brzmi: roznica w komforcie pomiedzy Pro Kit, a Sportline, jest raczej porównywalna? wnioskuje to po takich samych amorkach w jednym i drugim zestwaieniu, dobry tok myslenia?- Zawias 1BV a zawias Eibach
czyli poza springami, reszta seria ehhh ze mi sie trafiło to nieszczesne 1BA ? ale ogarne temat- Zawias 1BV a zawias Eibach
ojjj i decyzja zapadła i u mnie siadzie sportline na sam widok banan na bużce jakie dałes do zestawu amorki? ogolnie mniej wiecej jaki koszt takiej modyfikacji? czy lepiej bilstein b12 za 3k?- Zawias 1BV a zawias Eibach
uuu pieknie pieknie:) własnie taki efekt mi sie marzy czyli Pro Kit bedzie o tych 10mm wyzszy, od Twojego. jak dobierałes springi? pod wage? czy pod silnik? bo u czesci powstaje efekt podniesionej dupeczki, a u Ciebie nie widac takiego efektu, wszystko tak pieknie rownomiernie siedzi- Zawias 1BV a zawias Eibach
podrzuciłbys jakies foto?- Zawias 1BV a zawias Eibach
haha jak decyzja zapadła ze bedzie eibach, teraz powstał kolejny dylemat, własnie czy Pro Kit, czy Sportline, pomiedzy jednym i drugim jest chyba roznica 10mm, ale tez roznica komfortu pewnie tez sie zmieni wydaje mi sie, ze na 19`` ktore planuje to Pro Kit bedzie idelanie pasował sportline destepne jest chyba tylko w zestawie, prawda? z amorkami lacznie za 3k. - Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
grzesp87
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta