Treść opublikowana przez kiniogs
-
Element zacisku
czy ktoś może wie czy można dokupić taką ośkę do hamulca ręcznego która znajduje się w zacisku tylnym? niestety nie mam fotek
-
Problem z abs
może po prostu nie wsunąłeś czujnika do końca. miałem kiedyś taki problem z tyłu.
-
Czy półka podejdzie?
czy w b5 była tylna półka z roletą w ori (przed liftem 96 r.)???? bo takie coś znalazłem i nie wiem czy podejdzie: PÓŁKA TYŁ TYLNA AUDI A4 SEDAN KOMPLETNA (2554119449) - motoAllegro
-
[B5 ADP] guma pod sprężyną z tyłu
dzięki kolego. skąd masz taki katalog części??? niw ukrywam ze przydałby mi się, ja po radziecku umiem.
-
[B5 ADP] guma pod sprężyną z tyłu
koledzy może ktoś zna numer takiej gumy (pierścień) która umieszczona jest między sprężyną a miseczką amorka z tyłu?
-
[B5 ADP] numer aparatu zapłonowego
nie kolego, aparat zapłonowy potrzebuje. boch lub sagem z czujnikiem halla. o ile mi wiadomo to cewka to co innego
-
[B5 ADP] numer aparatu zapłonowego
koledzy poszukuje numeru aparatu zapłonowego do 1.6 adp, bosch i sagem, ewentualnie numeru czujników halla zamontowanych w tych aparatach
-
[ALL B5] uszczelka
kolego, kolanko swoja drogą, ale u mnie była (jest nadal) taka guma grubsza która uszczelnia to kolanko i przepustnicę. widziałem to kiedyś na allegro razem z przepustnicą ale chce dostać tylko tą gumę.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 11:43_________________________________________________http://moto.allegro.pl/przepustnica-audi-a4-b5-2-8-v6-i1440438745.html na trzecim zdjęciu z tego ogłoszenia jest widoczna, na wlocie powietrza
-
[ALL B5] uszczelka
koledzy czy ktoś się orientuje gdzie dostać uszczelkę pomiędzy przepustnicę a rurę dolotową powietrza. to taka guma szeroka z kołnierzem. porwała mi się, a nawet w salonie to problem jest???
-
[B5 ADP] Skaczące obroty
koledzy, bylem na vagu dzis i wywalilo mi 00515 czujnik halla g40 otwarty zwarty obwód do plusa. i od razu pytanie czy czujnik halla wymienia sie razem z aparatem zapłonowym?
-
[B5 ADP] Skaczące obroty
który to przewod podcisnienia??? ten co idzie z przepustnicy do kolektora ssącego? ja ma to samo w swojej. podobnie jak kolega wymienilem juz wszyskto oprócz przepustnicy. dodam ze jak odlacze przeplywke to jest ok
-
[B5 ADP] Gorąca felga
wd 40 nic nie pomoze. u mnie trzeba bylo wymienic tłoczek, bo miał wżer mały. przy odpuszczaniu załapywał przekos i zostawał.sroboj jeszcze odciągnąc tą łapkę co sie linka tam trzyma. jezeli sie odciągnie to tam jest "pies pogrzebany"!! musisz rozłożyc cały ten mechanizm od ręcznego, wyjąć taką uszczelkę z kołnierzem, wyczyścic i ja wlewlem tam olej strzykawką. u mnie pomogło. oczywiscie tłoczek tez wymieniłem - bo u mnie był wżer.
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
czesc, a gdzie mozna zakupic takie roletki??? bo na allegro nie znalazlem. czyzby tylko serwis??
-
[ALL B5] Pytanie o diagnostykę - podłączenie interfejsu do komputera stacjonarnego
bo chodzi o to ze np. mi drukarka na długim usb nie chciała chodzic - stąd to pytanie. ale dzieki stokrotne :>
-
[ALL B5] Pytanie o diagnostykę - podłączenie interfejsu do komputera stacjonarnego
czesc, czy ktos sie orientuje czy mozna podpinac auto do kompa stacjonarnego?? chodzi mi czy na długim usb bedzie działac bo nie mam laptopa.
-
[B5 ADP] Filtr węglowy
witam koledzy. czy to normalne ze filtr węglowy który znajduje się na obudowie od filtra powietrza tak cyka??? ostatnio slyszalem to cykanie a mechanik nie wiedzial czy to prawidlowo czy nie. a jezeli nie to czy ma to wplyw na falowanie obrotów???
-
[B5 ADP] Czy wyjmuje się przepustnicę do czyszczenia?
dzieki koledzy!!!!
-
[B5 ADP] Czy wyjmuje się przepustnicę do czyszczenia?
a czy to prawda ze uszczelki nie mozna zepsuc bo nowa to tylko z przepustnicą do kupienia jest??? ;( bo tak gdzies wyczytalem
-
[B5 ADP] Czy wyjmuje się przepustnicę do czyszczenia?
dzieki. bo tak wlasnie bylo. czyscilem a efekt byl marny.
-
[B5 ADP] Czy wyjmuje się przepustnicę do czyszczenia?
witam koledzy. czy ktos moze mi powiedziec czy przepustnice do czyszczenia trzeba koniecznie wyjmować?? troche z tym roboty a pogoda nie nastraja do grzebania pod maską
-
[ALL B6] Popiskiwanie na zimnym silniku.
nie chce cie straszyc ale u mnie piszczalo i piszcczalo tez na zimnym, ale po wymianie sprzęgła ustało...
-
[B5 ADP] Nierówne obroty oraz brak mocy na ciepłym silniku
u mnie bylo to samo, tzn nadal wystepuje. bledów nie ma, czujnik temp nowy, swiece nowe, listwa od gazu zregenerowana (bo mam lpg), lambda pracuje. podobno kopułka zapłonowa i palec- ale to jeszcze przede mną
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
mam problem z obrotami biegu jałowego, gdy wciskam sprzegło to obroty skaczą jak szalone, ale nie zawsze. wymienilem juz czujnik temperatury, adaptowalem przepustnice,pomoglo na krótko. czy ktos moze zna innie sposoby na ten problem?na gazie i na benzynie jest to samo.czy to moze byc ze łapie gdzieś "lewe powietrze"?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich , mam na imie krzysztof, posiadam a4 1.6 z 96 roku i mam nadzieje ze współpraca z wami bedzie sie dobrze ukladac. pozrdo!!!!!!